Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nick Arşiv^m

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
YazarMesaj
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :
Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : bezgin
Rep Gücü : 3
Doğum tarihi : 30/08/95

Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:14 pm

Bakışların gittiğin yerden uzak

Yoksa gelirdim

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé

NEDEN YAPTIN Kİ BUNU?
KESKİN NEFESLER HER ZAMAN LAZIM…
HALBUKİ CANIM-SIN SEN…

ßir yaz ak$amında hayaTa
Attım qÖzBeBeqimi
ßeBeqim öLdü
!!

[color:f1d1=***nna]
…ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe…

tek çağre bu diosan…
hadi!
birdaha öldürelim beni…
merak etme…!
sensizlikten zor diil bu…
bilmiosun
beni en cok nein acıttığnı…
bitti…

Gözlerim görmez oldu
Kulaklarım duymaz oldu
Tenım hıssetmez oldu senden sonra …

İstediğini söyleyen istemediğini işitirmiş !!!

Sevginin Ölçüsü…Ölçüsüz Sevmektir…
Yitirebileceklerimiz yitiktir

oYuNuN eN güSeL YeriNde ziL çaLıNca üzüLürdüK Ya öLeYiM

Beyninin içi çok boşkurduğun hayaLLer hep bomboş
SokakLarda pahaLı oLsa oLurmusun bizimLe sarhoş

Boşver kıLıfımı boşverbenim içim güzeL
Boşver süsü püsü boşver sade sade bana geL

≈ParayLa $ampiyOnLuk Ne Kadar KoLay
aLemde Tek KraL≈ ; »♥️ Takımının Adı! ♥️ «

≈ Sahip olacaklarımla deil olduklarımla ilgileniyorum
ßu yüzden hickimsei aramıyorum
ßana değer verenler beni ancak üzer
ßaskaları ne derse desin tınlamıyorum
Havlayıp dururlar

Bir yalan dışında hiçbirşeysin

I'm barbie qirL xD
In the barbie world
Life in plastic it's fantastic !

Ya kaLbimi aL avuçLarında Yaşat Gör ßéni
Yada aL kaLbimi neFesimLe ßéraßér soLuksuz ßırak ßéni

ßir ßén Var ßidé ßéndén iÇeriSi
ßény ßiLén hiSSéden Dokunan ßana
ßédenimi Ruhumu kapLayan ßi ßoşLuk
ßu ßoşLuk aCı géLsédé ßazén
YaşanmışLara inat yaşanaCakLar iÇin dévam éDiyorum yanLızLığıma
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :
Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:14 pm

!!Simdi cek git yoluna!!
!!Yalan asklara!!
!!Yooook artik ''eyvallahım'' yürekten vuranlara!!

KaRanLıqın Pezéwenq oLup yaLnızLqı Bna SatmaSına,YaLnızLqn 0rspu oLup ßnmLé yatmasına,Dü$Lermn *** oLmasına ALI$TIM ARTIK !!

ҳ̸Ҳ̸ҳ_ (•̪●) $€Yr@nT€p€Li (•̪●)_ҳ̸Ҳ̸ҳ

HaYaTıMdAn GiDeNLeRBiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiNHaYaTıMa YeNi GiReNLeRGiTMeYi DüŞüNüRSeNiZHiÇ BeKLeMeYiN

߀n! AnLaMaDıLaR @hM€t KaYa g!ß!, o YüZd€N oNuN g!ß! $!$€nİn Dißİ!!

DuRuYoRsAm SeBeBi VaR,SuSuYoRsAm NeDeNi VaR,hErKes RaHaT OlSuN,hErSeYiN bİr zAmAnI vAr!!

HayaLPeresT {•̪●} | NeYdi KoPan İçiMden| REsPect AndWorD PeaCe RapistasyonuNet

haDi ben küçükken bilinçsizce mıknatıs yuttum herkezde demir mi yuttu gelen yapışıoo giden yapışıoo

NefREt edİn BenDen Bende NEfreT EdİorUm ZateN siZden

en büyük delilik değil mi hiç dönmeyecek olanı beklemek

ҳҲҳ !!SuSmAyI sEvMeYe TeRcİh EttİmM!! ҳҲҳ

ҢěŖқĘŞ ҚöņŭŞŢŭĞûňù yāŹãг,ßỂИ ÌŠě §Üš†ÙҜĿąŗĭMї

YalnızLık PsiKolojikmişş ÖpüNce Geçermişşşşşşşşşş

ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є

ßırak CaHiLLiĞim SaFLıĞım GitmeSin eLDen, ßiLmek YanmakmıŞ ßüsßütün

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !!

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun SenIsınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri$nLé yARnm yoqqi''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂a$

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€!

нàηι ¢σк ѕєνмιѕdιη؟вιяιcιк ѕєνgιlιηdιм؟αѕlα υηυтαмαм dєяdιη؟αηlαdιмкι ѕєηdє нєяѕєу уαlαηмιѕ!

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun…!

ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє αşк мı ؟ єη güzєℓιηє ιçмєк мι ؟ heRdaim кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя!

BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın!!
aLaynısa sLm

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe! HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe! AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe! AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi

Sevgiler sahte , insanlar kahpe , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun !!!

Oku zalim oku!!!! TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALıTeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:15 pm

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM DestaN KızarsaM KatLiaM oLur

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ eĞeR YakalarsaM DonsuZ * SusuZ SabunsuZ

sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεинαчαтı sıfıяlαмαк

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİmçÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas!]

kan kaybedio hayatımcan çekişio hayallerimyasamak zor gelio artıq bananerde hata yaptım die düşünüorum

уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

bitiorum her nfsteNE HALİM VARSA GÖRDÜM!!çOq kOştum Çoq yoruLdmVe simdi bnde dştüm

düşlerm başkagercekler baskaaaama Umrumdada deiiiLL!

Anlatamadigim birseyler var hep baska baharlara biraktigim Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim

“"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм"

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü !!

Küçüktüm adam olmadı dediler adam oldum sevmedi dediler sevdim uğruna ölmedi dediler Öldüm iş işten geçti dediler

SiLDiKLERiM vardir bir de !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR

-вєηι ѕєνмєуєη öℓѕüη αz ѕєνєη ѕαкαт кαℓıρ ѕüяüηѕüη

-๒ย คгค เђtเאคςı๓ שคг รคภค єllєгเ๓เ รคкıภ ๒ıгคк๓ค๒คภค ђยzยг שєгєภ tєк אєг รєภเภ אคภıภ ยภยt๓ค

-нαуαт zσя αмα вєη∂є кσℓαу вιяι ѕαуıℓмαм

-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

-zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιмçok üzüldüm Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιмözηєѕιzzαмαηѕızzαя ƒѕızмєктυρѕυ zα∂я єѕѕιz

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı єкѕιкѕιz α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι

вєη вαşтαη αşαğı вιя αğ ѕєη тєρє∂єη тıяηαğα güηαн νє "αşк" уєя∂єη göğє вσş !!

Sevgi HatırLamaKsa AKLIMDASIN YanmaKsa YÜREĞİMDESİN AğLamaKsa GÖZLERİMDESİN DokunmaKsa ELLERİMDESİN ßir TEK Yanımda DEĞİLSİN Ama Daima KALBİMDESİN!

SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ

ßu KeNdı e$erım = Sevme ßeni Kızım Toz Toprak Kokarım Sarkı Türkü ßiLmem Siir yazarım Elini Uzatma Sakın Silah Diye Tutarım Girme Rüyama Kızım Kafana Sıkarım Cünkü ßen Allahına Kadar deLikanLiyim

Laf Sokmaya CaLisma Kapak olursunUgrasma Etiket olursunyavsaama Köpek olursuniNSaN oL ßeLKi Yanimda YER ßULURSUN

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιηஐ๑

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє αт кєη∂ιηι ∂єηιzє gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα

вєη вαşтαη αşαğı вιя αğ ѕєη тєρє∂єη тıяηαğα güηαн νє "αşк" уєя∂єη göğє вσş !!

Güldüm AglattilarSevdim AldattilarSarildim BiraktilarSaolsun DostlarSevenlerSevilenlerBeni Zorla $air Yaptilar

özℓємєη уαℓαη∂ı-ѕαяıℓışıη уαℓαη∂ı-öρüşüη уαℓαη∂ı-ρєкι ηιує αℓ∂αттıη؟

İstanbul'luyuZzZ ßiz KaraKoL EviMiz KeLepCe KoL SaATimiz RaKıyı SusuZ AsKı Sonsuz SevERız

-Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ? ~ KaÇ DamLa Gözya$ı

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$ ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$ Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh

§ìmdí Âglíyø®️µm Kéñdì HãLímé ßèñ â$kìñ Kãh®️íñî ¢èkém£z OLdµm

ßµ Kådå®️ Fåhî§êñîñ SµLTåñ ßµ Kådå®️ GôTûñ K®️åL øLDµgµ ¥ê®️Dê ßêñ Âñ©️åk ßî®️ Sø¥Tå®️ı¥ım

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®️mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®️ãTmã ! ¢øK §ø®️µ §ø®️mã Hã¥ãTıÕñêm ®️zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®️ãhãT$ız Êtmê ! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ !

вєηι уıρяαтмα ¢αηıмıη ιçι вєηι αgℓαтмαуıℓℓαя zαтєη вöуℓє gє¢єя вαяι ѕєη уıкмαααα

"ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe"

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi

"YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR SoğaNı KaT KaT SoyarkeN ZamaN ZamaN aĞlatıR"

Rengarenk Gece

Rengarenk tonlarda perdelerle örttüm geceyi artık gece de rengarenkSizler karanlık diye korkuyordunuz ya gecedenSessiz ızdıraplarınızı,yorgan altı hıçkırıklarınızı,korkularınızıen önemliside yalnızlığınızı kiminle paylaştığınızı düşünüyorsunuz geceden başka? Gecenin koynunda huzur dolu uykuya dalışlarınızı ,yalnızlıktan kaçıp geceye sığındığınız saatlerin sahibini nasıl görmezden gelebiliyorsunuz?
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:15 pm

Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın!!

enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa!!!

aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları ruhumun

Sizøfrenik Ruhum intihara meyiLLiõLmek iStiyør øLemiyøRum

Ciqlik iStiyør kuLaklarimya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?

нéя кaяéѕι
ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм
çözмéуé çaLιşтιкça, içiмdé кaувσLυяѕυи

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît
NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM

tahta tekerleklerle ceset taşıorlar,
cesetlerin bazıları yaşıorlar
cesetler bi daa ölmckler,
cesetler gerie dönmicekler!

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan
''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik ßenim H£p oLdugum GiBi
Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
Anné,kücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya
KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn=(
Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM
HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ

ZıLqıtLarı AqıtLarın Kucaqına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne Aqıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim Acı DemLiyor diLinde

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var Seytanın Siparişi

Uzak Durun DüşLerimden Cekin Terapi OrduLarınızı

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

Bir cinayetten ibaret katlettiğin satırlarım

ßΪηi ‪aηЯidaη qΪLΪη мΪsajLaЯLa iKηa Ϊ‪мΪyΪ caLi$мa ! KΪηDi i$LΪDiqiη quηahLaЯLa ßΪηi su¢LuyoЯsuη

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladımbugün de yoktu orada!keşke,keşke hiç gelmese

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecekyalnızlık gerçek demekgerçek bizi çekecek!!!

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminizasadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

ÇığLık atmaK istiyor içimin DerinLikLeri // ßu korkunç sessizLik durduruyor ßeni

ßÜTün dünya GüNAHkaR MAsuM dEĞiİLiz HiçßİrRİMiss

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

hayat bir kez daha ağıtlar yakıyor günahlarımaaynaların aykırı titreşimlerinde görüyorum ruhunuTutunmaya çalıştıkça nefeslerime ellerin itiyor beni yine kendi içime ve sözlerinle baş başa kalıyorum

göglerin inleyen efendisi,çağıldayan ruhunla varlığıma lanetini üfle birkez dahaüfle ki asırlardır kendi karanlığında çürümeye mahkum edilen bu ucube tenimin her bir hücresi son kez kavrulsun ve acılı kıvranışlarım anlam bulsun

Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni

Tédavisi Mümkün OLmayan $izoFrén ß1r A$kty ßénimkisy
Hanqi Doktora Gittiysém AyrıLık Yazdı Récétémé
Vé EkLédi
Hérqün DüzénLi OLarak ÖLünécék!

Vé AqLamak AnadiLidir Tüm DiLLérdé AyrıLıqın!

GéLmédiqin ÖnémLy DéiL GéLsén ÖnémLy OLcakty!

αşкмι ∂є∂ιη кαяşιℓιкѕιz σ кιşιηιη уαηℓιzℓιğι∂ιя уαηℓιzℓιğιη∂α уαşαттιğι ∂üşüη¢єℓєяι gιzℓι αяzυℓαяι∂ιя вєη¢є…

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR

0Lmden Korkum Yokta Kefen Tarzım DeıL !!!

Hakkıyla atılan metal solo öküze müziği sevdirir

ßi Rockcı hér$éi qéridé bıRocKk'rR !

Dun PoKTun Bugun PunK

Gitardan cıkan melodinin kafanı patates püresi yaptığı andır punk
geçmisinden kalan gelekcekde varolusun sesidir punk
varolusun cığlıklarında boğulmaktır punk
parayla kıcını sildiğin andır punk

† ۰۪۪۫۫●۪۫۰► ЯocЌ-pUnk-★ †
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

İçimdeki deli KüreSeL ısıNmadan DoLayı ßakımDa !

Müziğin sesini sakın kısmayın ve sımsıkı kapanmış avucunuzdan serbest bırakın işaret ve serçe parmaklarınızı!!!

rock'chııım diosnn bi wırocklamaıı bliosnnn!!

senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre

Yapacağım ßeLLi oLmaZ ßenim ßuqün Varım, yaRın ßirden yOk oLurum Dokunma ßana! Kapanmamış YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açmaSevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutuştururum iSteme ßeni! yaSakLarLa boguşursunEnqeLLerLe doLuyum
ÇôZmeye CaLIşma Sakın…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi CiqarayıAtarım Kendimi Bir BoşLuqun İçineBen Günahkarım Sen VefasızsınSen Acımasızsın:

ßiz AFYONUN Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik
Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

SerSeriyim SerSeri SokakLardır Evim
DinLe Cici Kız DinLe
Sanıyorsun ki SerSeriLer AğLamaz
SerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamaz
İnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$ Vede umutLarI Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSerisi…

ALem Oyuncu Olmu$
Sokaklar Sahne
Sevdiqim ßir Kız Vardı
Oda OLmu$ Kahbe

YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri’mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin

Usturama Jileti TakarımGövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım!

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar
ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar…

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmEÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı!

Nefret Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden!!

SiLdim anıLarımdan seni Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız!

öLdrecktm sni İncitecektim Unutacaktım Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm OlduÇözebilirsen Hadi Çöz

Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim!!

ღYıLLar NeLeri gotürdü Özünden, Neleri Unuttu Yüreğim Sele mi KapıLdın Yoksa İstanbul Yamacında!? SöyLe, Suçumuz Neydi Bizimღ

Ynmda oLsn $mdi, hiç konu$masak AğLasak, bin kere pi$man oLsak !! Sonra yine bozsak yeminLeri, SarıLsak ÖyLece kaLsak

ßen miydim snn pe$inden geLen?! Sendin kar$ıma geçip, diz çöken!! Kadın mı sandın kendini birden!? Kaçan Sen oLdun KovaLayan bn

Elimde Bir Kitap Sayfası İse Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat !!

Kurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan !!

AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:16 pm

bunlarda ing nickler ve turkısh anlamlarıbu kadar olamaz dicksiniz ama oldu

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine
(bebeim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım)

You see that shackle? I'm Your sLavee!
(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim)

I've become so numb , i cant feeL you theree
(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loudNo one hears your screaming

(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmiradyonun kısık sesını arttırarakHıc kımse duymaz senın çığlıklarını)

She said I'm leavingCause He cant take the painIt is hard to continue this love it aint same
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordubu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi)

Things I loved before, are now for saLe
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık)

Here is a little story that I made up So Let's make believe
( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım)

I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around , I've just begun
Don't wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorumdaha yenı basladım durulmak ıstemıorm)

Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow
( Gölgenden korkma , kaderinden saklanamazsın )

I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why
(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful
(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion
(uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

know that i can't get over you;'cause everything i see is you and i don't want no substitute;baby i swear it's deja vu
(seninle baş edemediğimi bil;çünkü gördüğüm herşey sensin ve yedeğini istemiyorum;bebeğim yemin ederim bu bir deja vu)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow
(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide
(akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur)

I Take the plan, spin it sidewaysI Fall Without you, I'm Nothing
(benplan yaparım yol kenarlarına ağ örerimbnyenilirimsensiz ben bir hiçim)

I've never written a love songThat didn't end in tearsMaybe you'll rewrite my love songIf you can replace my fearsI need your patience and guidance
(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadımBelki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsinEğer korkularımı silebilirsenSenin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var)

You put me through

(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago

( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum Çünkü Beni çok önce unuttun )

Though I'd die to know you love me I'm all alone

(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım )

listen to each drop of rain whispering secrets in rain

(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar )

You're too important for anyone

(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming

(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

You will never be good enough

(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

I have lived and I died for you

(Ben senin için yaşadım ve öldüm)

perfect by nature icons of self indulgence
just what we all need more lies about a world that never was and never will be

(Doğuştan kusursuz Kendine hoşgörünün simgeleri Hepimizin tek ihtiyac duyduğu şey
bir dünya hakkında daha fazla yalan Hiç var olmamış ve olmayacak olan)

somehow now you're everybody's fool
(Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:16 pm

birasda şekilli nicklerrrrrrrrrr

** ѕσяαηℓαяα уαℓαηız,вιℓєηℓєяє кяαℓız,şαη ѕöняєт ѕιzιη σℓѕυη,вιz ƒαℓαη ƒιℓαηız!!

**∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк!

**ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı, αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı

**gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм…

**кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη gυzéℓ ∂ιуé кαşαя ѕéνéηιη! ραяα ∂ιуé ∂σѕт ѕαтαηιη! кяαℓ σℓѕα тαнтιηι мαƒуα σℓѕα мéкαηιηι !!!

**нαуαтι υçυяυмℓαя∂α géçмιş вιя α∂αмα∂α мézαя σℓαяαк υçυяυмυη кéηαяι уαкιѕιя υηυтмα! υ¢υяυмυη кéηαяιη∂α∂α çι¢éкℓéя уéтιѕιя

**кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

**ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяαℓ'ℓαя öη∂є qι∂єя

**∂αğℓαя σηυм∂é éğιℓιякéη кαуαℓαяα уαℓναямαмм

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**özgüяℓüк, ѕσηυ мєçнυℓ вιя ƒιяαя∂ıя

**нαуαт, öℓüмℓє кυмαя σуηαмα ѕαηαтı∂ıя

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕвєηçєкιℓιяιм…

** νü¢υ∂υη σтσвüѕ, вєуηιη şöƒöя∂üя кαℓвιη şöƒöя мααℓιηє gєçєяѕє αşıк σℓ∂υη ∂ємєктιя αşıк вιя ιηѕαηѕαη мαηтığıηı υηυт, мαηтıкℓı вιя ιηѕαηѕαη αşкı υηυт нєм αşıк нєм мαηтıкℓıуѕαη кıѕкαηıяıм ѕєηι вєη

**gι∂єηє кαℓ ∂ємєує¢єкѕιηgι∂єηє кαℓ ∂ємєк zαναℓℓıℓαяα gιт ∂ємєк тєявιуєѕιzℓєяє∂öηмєуєηє ∂öη ∂ємєк α¢ιzℓєяє уαкışıя

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя

**вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

**∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz

**ßυ ƒαηι ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιк тєк gι∂єяιz, ßιzι 3 кυяυşα ѕαтαηℓαяı ßιz ßєℓєşє νєяιяιz !

**¢üz∂αηıм єѕяαя ∂σℓυ gι∂ιуσяυм нαуαт кυмαяıηα, ∂üηуαℓαяı кαувєттιм güℓüşüη 10 ηυмαяα αѕмışıм вι яєѕмιηι кαяşıм∂αкι ∂υναяα, нєя ѕαηα вαкışıм∂α уαραяıм вι ¢ιgαяα

**αℓєм σуυη¢υ σℓмş ѕσкαкℓαя ѕαнтє ѕєν∂ιιм вιя кız ναя∂ı σℓмş вιя кαнρє

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη

** кιмѕєηιη кιмѕєуι υмυяѕαмα∂ığı вυ ∂üηуα∂α,υмυяѕαηмαуαη вιяιηι,υмυяѕα∂ığıм ιçιη,υмυяѕαуαмαуα¢αğıм вιя нαℓ∂єуιм

** нαкѕızℓığα gєℓємєм нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη σğℓυуυм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

** ѕєη кαℓвιмє gιяєη уαѕαк ѕєν∂α кυяşυηυѕυηуα ѕєηι σяα∂α вıяαкα¢αкℓαя вєηιм σℓα¢αкѕıη уα ∂α ѕєηι çıкαяıякєη ¢αηıмı αℓ¢αкℓαя ѕσηυм σℓα¢αкѕıη

** ιηѕαηℓαяι тαηι∂ιк¢α нαуναηℓαяι ∂αнα ¢σк ѕєνιуσяυм

**ραяαм ρυℓυм уσккι; тαнтιм тα¢ιм σℓѕυη єƒєη∂ι ∂єğιℓιмкι; ιтιвαяιм σℓѕυη αηαм вαвαм уσккι; єνιм вαякιм σℓѕυη ¢ιgαяαм тιкα вαѕα єѕяαяℓα ∂σℓѕυη, вιя∂є уαηιм∂α ѕєν∂ιğιм σℓѕυη, öℓєηє кα∂αя ιçмєzѕєм gєηçℓιğιм вαηα нαяαм σℓѕυη…

üηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη

уιℓ∂ιzℓαя кα∂αя ραяℓαкѕιη ємѕαℓѕιzѕιηαмα уιℓ∂ιzℓαя мιℓуσηℓαя¢α ѕєη вєηιм ιçιη тєкѕιη !!!

áşkíń ílk śőlúğú máńtíğíń śőń śőlúğúdúŕ

ѕєηí göяємє∂íğíм güη вíℓкí öℓмüşüм∂üя
вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

кüℓℓєяℓєη ∂σğ∂υм ηє ιℓктιм ηє ѕση∂υм

Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα ßu ßεήįм Ŧεκ hαŦαм

+*¨^¨*+ αуηι нαтαуι ιкι кєz уαρмα +*¨^¨*+

"кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя"

•°oO α¢ι çєкмєуєηℓєя, вαѕкαℓαяιηιη α¢ι çєкєвιℓє¢єgιηι αкιℓℓαяιηα вιℓє gєтιяємєzℓєя Oo°

ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz, вιℓιηкι σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz!"

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кιямα вєℓкι ∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяι тєк ѕєу σ∂υя
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe!

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé,ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé!!!

siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeniDuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!

…En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı…

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya»

£y İ$T@NBUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden Verme istemem! ßırak! Üstü kalsın! aLacağım yok senden
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:17 pm

__ Mutluluk bile Acı Veriyor,Çünkü SoNu Var BiLiYoRum

__ Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle SandımRüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!

__ ˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•●

__ Aşk:cennetle cehennem arası işleyen trende mevsimlik bir bilet…

__ Yasamak hiç Bu KaDaR agıR GeLMeMisTi!

__ ˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA

__ Bir papatya istiyorum, seviyormu sevmiyormu demek icin, sevmiyor cikacaksa yapraklari hic bitmesin

__ Bu kader seni benden aldı seni benden caldı birkere sevdim hayatta oda seninle bitti artık elveda aşklara elveda yıllara

__ ˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksinAdimi cok anacaksinHazin bir Ask diye yanacaksin˙·٠٠•●

__ Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

__ ˙·٠٠•●Bir ipte bin cambaz oynardeliler akil satar ˙·٠٠•●

__ Hersey BiterSu Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü

__ İcimi kanatan özlemlerle yaslanip, sonra da sessizce gitmeliyim bu dünyadan

__ ˙·٠٠•●Unut gitsin, aksin Gözlerinden bir Damla Yas gibiUnut ve diren Hayata, Rüzgara duran Tas gibi·٠٠•●

__ ŠęηΐηĽę¬ĩŁķ¯Đĕƒâ¯ŐŁŭγσЃù쫧ąŊã|

__ Seviyorum DeLü Gibi öLüMüNe YaSıyorum AcıSını BiLe BiLe SeVaBıNı GüNahıNı CekiYoRum

__ Boshwer, Hep aynI MaSaL “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

__ ˙·٠٠•● Her Ask bir mavi Masalanlatilmayan ●•٠٠·˙•

__ ˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi●•٠٠:

__ ˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

__ ˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölememDünyayi verseler yine vazgecmem ●•٠٠

__ ¤ۣۜ¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

__ Das Passwort meines Gehirns und Herzens lautet Deniz = kalbimin ve beynimin Tek Sifresi Deniz

__ Agladıgımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımı Dünya’yı Yıkar Biliyor Agladıgımı kimseye Söyleme Anne Onlar Bir kız İcin Bu Kadar Düsecegimi Bilmiyorlar!

__ Ŷāŕ Ĕłłĕŕĩή Νĕŕđĕ Ŷά ßĕńĩđĕ Gôtũŕ Ŷãđã Gîtmĕ:
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:17 pm

su kavga bitse dersin
acıkmasam dersi
yorulmasam dersin
uykum gelmese dersin
sevdiğimi söyleyem içide kalsın bilmese dersi
ÖLCEM DESENE!!

kendini yalnız hissediyorsan eğer ya aynaya bak ya da küme yapma!

bir beyazım olsun isterim her rengi içinde barındıran ama hiçbirisi olmayan

hayaller dinlenen sarkıların ortasında umutsuzluk tadında bir yorgunluk sadece

anadili yorgun yureğim olan duyguların esiriyim yine bu gece

ben hergece yıldızlara seni anlattım dinledikce bir daha parladılar ayrı oldugumu soyledim seni dilemem için hepsi teker teker kaydılar

ask dudaklarda kahkaha değil gozlerde yastırmaksat sevgi ugruna olmek değil ugruna oecek sevgili bul***tır

sen! bana beni ysatan sevmeyi hasreti ogreten uzakta olsanda içimde kalbimdesin nerede olursan ol benimlesin

keske yalnızlıgım kadar yanımda olsaydın onunla paylaştıgımı seninle paylaşşaydım keske senin adında yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım

''unut''dediler unuttum ama seni değil ''unut'' diyenleri

sevmek kalbini vermektir once carpması sonra yerinden hızlıca fırlaması gerekirama sen bana kalbini değil dilindeki sozleri verdin

bir gun askın olurse onu dogdugu yere gom kalbine

sen sevdiğimsin hiç bir zaman uutamam sen hayatımda oyle bir noktasın ki asla nokta koyamam

hayatı aska bol hayat cogalır hayatı askla carp zaman zor alır butun hayatları topla ask eder hayattan ask cıkarsa elde ne kalır???

kader deyip gecme askı bırakma elden
bulbulsen oldurseler vazgecme gulden

canım sıkılıyo canım yanımda yok diye dusunuyorum şimdi canım ne yapıyor diye canımında canı sıkılıyor mu canı yanında yok diye

mesaiye bırakılmış bir yalnızlıgı tadıyor dilim hastalıklı harflerimi birbirine dikiyorum yamalı cumlecikler doguruyorum her defasında bir yerinden kopuveren

kambur bir zamanda uruyor gözyaşlarım hınzır bir sessizlik dolanıyor kulaklarımda bitmişilğin yielenen sırıtışı anlamsızlıgın percemlerini salıyor kalbime

hüznün süyah urganını giyiyorum uzerime cimri bir sıcaklıkta ısınıyorum

utangac bir bekleyiş baslıyor geceye

gozlerim yolarda kulaklarım kapıda
seni çağırmaktı kovmak
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:18 pm

Özentimiz Olmayın Efendi Olun yada Efendiniz OLaLim!

KaLBim Seni Ta$ıyamayıß ßiqün DururSa Ruhum EBedi SonSuzLuqa Kavu$urSa MeLekLer Sorquya ßa$Ladıqında 3 Sözüm oLacak 'SevDim' 'Seviyorum' 'Seveceqim'

Sende Siyaha İhanet Et Gülüm ßende Matem KaLıCak

Oy tombUlUm tOmBuLuM YoLdAn GeLdiM yOrGuNuM

dünyayı yanağından öpecemHepimiz tek kanatlı melekleriz Ancak birbirimize sarılırsak uçabiliriz

Mutluyken Herkes iyi Olur Adam Kavgadayken belli olur

Ben UmuTLaRıMı Boş KoVanLaRa doLduRdumAcemidiR aLdığım NişaNLaRBen heR aŞKta KenDimi vuRuRum1

Getir ulan ! ******* Sattımın dunyasıPolis mi geLicek Jandarma mı? Bir kac tek İkramla go¤¤¤¤erini Alırım tenezzül edip istanbul valisi $ereflendirseler Bir iki toka ile i$i geçistiririmHerzaman vilayetlerde $anpanya içilmez yayAsaktan sonra rakılar ne Hale geldi Tatsında anlasın görevliler

AzraiL Pazar: Günü Canimi aLacakmi$! Pazartesi: SevgiLimi KayBettim saLi: aiLemi Çar$amBa: hayaLLerimi Per$embe: ya$ama Sevnicimi 130Cuma: Dayanma GüCümü ßuGün Cumartesi: Yarin Kar$iLa$icaz KayBedecek neyim kaLdi??

ñ£ IcIñ yæ$ædIgImI bILmIyørSam b1r HIC IcIñ ÖLÜrüm !

vRµhµmµ $éytan'a Sattım $imd¡'1 dEL¡ Çøcµqµm Günah'Lara H¡zmét éd¡yørµm Had¡ qeL Dµrdµr ßen¡ EnqéLLer Køy Önüme Vazqéç dE

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâhêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr

Ocb RızLa Hayat AkıyoR hızLa !

öLüm Çaresiz KaLip ÇigLikLar Atti Arkamizdan

KayBoLsam hiÇ oLsam yada hiÇ oLmasam ?

FazLa Raad'ım!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile! FArk Edermi ?

Sen mi vardın $imdiye dek ? TEK tabancada ya$ar bu yûrek!

însânı yâ$âtân hâyâllêrî ôldûrên îsê gêrçêklêrî

:ßuqün Søn ß¡r yarIñ yøk Dûnûmûz zâtên kâybøLmuS ß¡tt¡yøLcuLuq ÂyrîLmâ vâkt¡ gêLdî Gêr¡dê qâLâñ Søñ ß¡r høS¢âqâL d¡Lêq¡

Ben ceketimi kaybetmişimsen düğme arıyorsun

Geçmişini ''Inkâr'' & ''Ihmâl'' Edenlerin Geleceği ''Inşâ'' Etmesi Mümkün Olabilir mi ¿

Oyuncakları ßırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı "Aşk" Kaldı ßense Çocuk

Gél ßerâßér 0yun 0ynayalİm Sen ßenim DuyquLârImlâ ßéñ Sén!ñ HâyâtInLâ

Hoscakal Ugruna Mavi'lerden Vazgectigim Kan Kirmizisi Eflatunum!

Kan görmek istiyor gözLerimYa akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerdenöLüm istiyor bedenimya öLmeLiyim ya öLdürmeLiyim

kutu kutu pense elmamı yerse içimdeki çocuk geriye dönse

kaptan yemeğe çıktı ve tayfalar gemiyi ele geçirdi!

Okµdµğµm h£r Rømanda ßî Kahraman Oldµm Ama £n Çøk K£ndî Hîkay£md£ yørµLdµm

ßen Senin "ßedeLini YüreqimLe ödediqim En Masum Günahınım

MâsµmLµgµn sâhtê êvrênîndê bîr yâbân¢ı yûzûndê sâhtê gûLû¢ûk

herkez gûLû$ûmû görûyør kîmse sava$'ImI görmûyør¡

Hâvâ GâzI Térkos Suyu KrâlInâ mâdéñ Suyu (:

Bu OyunLar Yordu Beni Sen OyunLarını Kendin Oyna Artık Oyun Bitti!

her nerede ne halt ediyorsan bil ki '' gitmekle bitmiyor sevda'' !

Kaç giden senin kadar kanatır bir insanı ya da kaç kalan benim kadar safça hatta salakça bekler bir hayali

orta karar bir hayat sunulmadı hiç benim önüme
ya herşey haddinden fazlaydı
ya da kocaman bir hiç
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:18 pm

®️k£S AyNıyk£N ߣN Fa®️kLıydıM $iMdi H£®️k£S Fa®️k Pe$iNd£ ߣN Yin£ AyNıyıM!
SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLiBeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRiSeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıTBeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi
HaYaT BiR TiYaTrO DeDiLeR BaNa BiR RoL VeRdİlErEn AcIsI BeNiMkİ İdİ;ÖnCe SeV SoNrA TeRk Et DeDiLeR
Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !!
Zülmü Alkı$LaYamamZalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !
YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun SenIsınıp Uyumayı UnutSarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben
ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri$nLé yARnm yoqqi''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!
Bbenim Ssevdam Ssevipte KkvuşamayanlardandıBbenim Ssevdam Aanlatılmaz Yyaşanırdı
♣️BEN O KULAKLARA GÖRE AĞIZ DEĞİLİM O DUYMAYA ALIŞTIĞINIZ ŞEYLERİ SÖYLEMEYEBİLİRim
Vâzqêcмê $âkîη яûhûηLâ $âvâ$ vêя êLßêttêkî kâzâηâcâk$îη
Kâyßêtмêktêη kôямâO zâмâη hâyâtîηî dâ Kâyßêdêя$în
Kâyßêtмêk âcîzLêяê yâkî$îя$êη hîç kâzâηмâ î$têqîηî yîtîrмê
Hêp ßîr yêrdê ßîr î$îk vâ®️∂îя ôηûη pê$îη∂êη qît
ArTık Ne Sevmeyi İstiyoRum Ne SeviLmeyi ÇüNkü hep yarım kaLDı sevmeLerim ve hep SAHTEYDİ SeveNLerim
/////^^^^^___RaPoRsUz DeLi___^^^^^/////
Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek!!
bu şehir bu kalabalık bu karmaşa
içim burkuluyor
onca insan bir sen olmuyor
ve sen onca insandan biri olmuyorsun
Pazartesi bakistik Sali tanisdik Carsamba arkadastik Persembe iki asik Cuma alistik Cumartesi tartistik Pazar Ayrildik
kaSmaS beNi KaHpE göNüLLeRiN SewGisi aSıL koYaN iSe deeR weRdikLeRimiN siqtR oluP gitMesİi!
///^^^__RaPoRsUz DeLi__^^^///7/24 online///
' Tişörtüm ßeyaz Delly'im ßiras
uMuTLaR TüKeNDi GeNe
Umutsuz umutsuz attılar beni Renksiz güneşe
Rengi yoktu ölümün! Sonu yoktu bugünün
HyT'Da NoKTa KoYaMaDıĞıM Bi SeN VaRDıN aRTıK SaNa Da ViRGüL() YaKıŞıR
yolcuydum son seferinde indirdin beni kayıp şehirde
Sen Doğruları Hiç Sevmedin ki Utanasın
HaYaT DédiLér OnunLa Olmaq Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméq DédiM Ölméq DédiLér OndaN AyrıLmaq DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!
' SaKıN BiRgÜn dÜşLeRiMiN En kArAnLıK YeRiNdE ÇıKıP GeLmE…SaKıN GeLmE GöZyAşLaRıMı sIlMeYe eLlErInE KaNıM BuLaŞmAsIn
Vicdanla birlikte şeref ararım ben sevdiklerimdeher zaman doğru değildir seçimlerimgün gelir ********leride severim!
--------LeRiN --------Ce YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE --------Ce YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn
bir varsın bir yoksun tıpkı çocukluğumda anlatılan masallar gibi
' BaZéN sOnLaR Ba$LanGıÇTR KaÇı$Larsa KuRtuLu$GéRiDe kALnLaRı çÖp Dİé Atmı$M KöPeq oLan bUyuRSN KaRı$tıRSın!
Al gxtüR bEnİ gUrUrUn OLmADıĞı bİr yERe YokSA bU HaYaT ÇeKiLMiYOr AşkIN böLESi GÜCÜMe GİdİoR
GeLeceğiM ßeKLe DeDi
ßeN ßeKLeMeDiM o Da GeLmeDi
öLüm Gißi ßir ŞeYDi aMa KiMSe öLmedi!
Çok masal anlatıldıhepsinin sonunda ayrılık notunu okudu zanlı
Benim hayatımı bir kişi yıktıkalemimi kırdısözlükte sevgiliydi anlamı
uZuN GeCeLeRDe uYKuMSa ViRGüLüMBu KıSa CüMLeDe SoN NoKTaDıR öLüMüM
BilmedikLeriMi AyakLaRıMıN AltıNa ALsayDım BaşıM GöğE EreRdİ!”
yoruldum artıkdermanım kalmadısevdim sevilemedimben agladım o güldüsizde sevgi bumuydukarsılıksız birşeymi?????
NaĞmeLeRiN yErİnE bUgÜn SeLa SeSi VaRsÖyLeYiN aŞıKLaRa AşKıN cEnAzEsİ vAr
hiç bir şey söylemiyorum artık hiç bir söz herkez susmalı artık kimse konuşmamalı!

HayaT öLe ßiR Karma$a Ki:
Ya DoRu zmnDa YanLı$ inSaNı ÇıkaRıo Kar$ına
Ya Da yanLı$ zmnDa DoRu iNsaNıN Kayßına Ndn oLuyo
aRtıK qüweN we MutLuLuğu ßuLmak Çoq zoR
İnsanLarı TanımaK ßir 0 kaDar İmkanSız!
Ya zmNa yeNıLıoSun Ya Ki$iye!!

[c=34]SeYrAnTePeLi (h)(h) |!]Җ[!|ЯзŦũЯή Øf Ŧħз RaPoRsUz_DeLi (h)(h) |!]Җ[!|• ● ||ĆǿрŷяіgħŦ 2007 ©️ RoZoLsKy|| ● •[/c=4]
' Ti$öRTüM ߀yaZ d€LLy'İm ßiRaS GöML€ğİm MaVi At€$ €d€RiMm Aßi
' HaYaT PaRmAkLaRIMIN UcUnDaN KaYıP GiTtidUrDuRaMaDıMUğRaŞtImAmA OlMaDıyA BeN AcEmIyDImyAdA HaYaT ÇoK TeCrÜbEliYdİ
T€k T€s€lLiM k@D€hL€Rß@şK@ ßiR ş€Y İsT€m€z s@rHoŞ €Tsİn Y€T€rkİ r@KıŞ@r@PF@Rk €TM€z

+ ßn isTemesemde HayaT haLa Devam £diyor ve
zamaN haLa Su GiBi akıyOrve ßen kısırdöngü bi oyunun içindeymLeveL aTLadımmı Hiç ßiLmiyorM
PuanLarım siLindi ve gaLiba JeTonumda ßiTti
Oyun ne kadar devam eder ßiLmiyorm ama
ßn GameOver oLmasını bekLiyorm!!+

Bazen Ciddibazen SakaciBazen Duygusalbazen dertliBazen gicikbazen güzelBazen Suskunbazen gevezeBazen Delibazen Catlak Ama herdaim MANYAK !

::: Kötüler sevilmezz Ve bende sevilmedim :::
::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::
::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::
::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::
aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe!
ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLéßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé!!!
siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeniDuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK
BeNDeYDiN NeFeS GiBi SeNDeYDiM HeVeS GiBi ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!
…En yakın bildiğim vefasız çıktı beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı…
Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????
Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya»
£y İ$T@NßUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden Verme istemem! ßırak! Üstü kalsın! aLacağım yok senden
BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun bugün bana esersin yarin ele
>((((yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal))))<
[[YÜREGIN VARSA GELSEVGIN VARSA GELHASRETIN VARSA GELSEVEN INSAN TANIMAZ ENGEL]]
][®️uHuMDaN BaŞKa DoSTuM oLMaDıVe De®️DiMi DiNLeYeN SaDeCe GöNLüm Va®️Dı][
SaHiLe oTuRmUs DeNiZe bAkAn sIgArAyI TuTuP TeRs yAkAn YaKaSıZ GoMlEgE kırAvAt TaKaN BiR AsIk gOrUrSeN bEnİ HaTıRlA
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

oqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

aşqKı tekRar istememM ! ziyanN ederRsinN !!

yaLnızLıqın adamıyım ! anLa ßeniİ !

deNeeee ! yanıLLL ! qöRR ! qeRçeqii qeçmi$i yoqK sayaRaqkK !

'' İnanıyorsan Savunduklarına Arkasında DuracaksınGerek Yok Cellada Çıkarıldığında Darağacına Tabureye Sen Vuracaksın!''

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !
Onun benim için ağladığı her bir damla gözyaşında ben derin sularda boğuldum
^kArAnLıK hApSeDiYoR bEnİgÖrEbİlDiĞiM tEk ŞeYmUtLaK dEhŞeTyAşAyAmIyOrUmÖlEmİyOrUmKıSıLı KaLdIm KeNdİ iÇiMdEkEsİp Al HaYtıMı
[[==>bho$weR heP ayNı masaL 'hayaT we ßen' i$Te o KadaR<==]]

[ŠїĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη ! ]

birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRaYaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

BiR Lodos Lazım Şimdi BanaBiR Kürek bir de KayıkSöverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir

GönLüm kırGın ve yaraLı Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN

Belki"lerden "İhtimal"lerden "Keşke"lerden Medet Umuyorum Senin Büyük İhitmalle Yabancısı Olduğun Düşler Büyüterek SonsuzLuk Koyuyorum Senin O Güzel Adını

Sen Bizi ALeme DeğiL KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu AyıRıOr Sen ekSiLeLi HaYaTımDan YüZÜmDe GüLLer aÇıOr

*Há¥áT ¥íÑé; qíRí$ qéLí$mé SoNuÇ qírí$ ; ÑéDéѧíZ qéLí$Mé ; úMíT§íZ§oÑuÇ ; GéRéK§íZ

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaRßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye)

Kırgıήıм Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή KırgıήıмßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ

"HayaT BiR HikaYe YaşasaN Ne oLuR öLseN Ne oLuR?"

"Yaşax aCı ßiR SoğaNa ßenzeR SoğaNı KaT KaT SoyarkeN ZamaN ZamaN aĞlatıR"

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaxı ßiTirdN heLaL oLsunn

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi KayßettiM

нαѕяєтℓιк çєкιℓмισя вυ ѕσυк gє¢єℓя∂є ѕєηѕιz нιç уαşαмα∂ıм кι вυ кαнρє вσş şєнιя∂є ѕєηι çσк ѕєωισяυм ѕαηα мє¢вυям

küçükken marketten leblebi tozu alıyordum ve kamışla içimde çektiğimde boğulurdumŞimdi ise acılardan boğuluyorum

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa
Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun ArtıkSustumOysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı!

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGeFaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiMCaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe
aşkından yollara düştüm hayat beni derbeder ederken düşüncelerim tükenirken tek pişmanlığımdın

::enÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßiti$ikYazdım Her$eyi:::

' //AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı\\

Gideceksen Bahane bulmadan git! Adam gibi sevmedinBari adam gibi Hayatimdan çek GIT!!

*BiZ ÇaKaLLaR GiBi SoSYeTeNiN KiZLaRiYLa DoLaSMaKTaNSa YeRe DuSeNi KaLDiRaN aGiR BaSLi DeLiKaNLiLaRDaNiZ
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:19 pm

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha;Fakat anlılardan ASLA

' ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅R][̲̅o][̲̅Z][̲̅o][̲̅L][̲̅s][̲̅K][̲̅y]ҳ̸Ҳ̸ҳSen Bizi ALeme DeğiL KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor

AŞKkaç yaşına gelirse gelsinkiminbedenine uğradıysaderin kesikler bırakıparka kapıdan sessizce çıkıp gidiyor!

SeNi iÇeReN MaSaLlArIm aNlAtIlAcAk kAdAr kIsA DeĞiLLer

' SiGaRa We RaP sEn BeNi AnLa !!!!
TeK bİLeTliK sEVdA YeLKeNİyDim dÖnÜŞüm İMkAnSıZ
Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresißen sattığın son a$kın ta kendisi

)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!
bén né zamaN tahttAn indim Ki?siZz kraL 0LdunuzZ??
€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!!!
gİtTiNSeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN
gÖtÜrÜn bEnİ yAğMuRa HaPsEdDiNkElEpÇeLeYiN ElLeRiMi GöZ yAşLaRıMLa

ZAmAn DuRDuBuRAya GelEn BiR DAha GiTmEdi vE HiÇ GiDemEYeCek SenDE HoŞ GelDin
SeNi ArAdIm Her yErDE BulAmIyoRum SoN nEFeSİm SenDe kAlMıŞ ÖLEMİYORUM
BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_(
qönLümüN yıKınTıLarınDa caN çekişiyor umuTLarıM
BeKLemEkte Güzel GerIYE DönEn sEn olUNCA
oYuNuN eN güSeL YeriNde ziL çaLıNca üzüLürdüK Ya öLeYiM
[Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime][ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım]
Şimdi sen kalkıp gidiyorsun Git Gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar GitsinlerOysa ben senin gözlerinsiz edemem bilirsin

ZaMaNsIz OlDuHaTtA bİrAzDa GeÇ
kOyVeRdİM hAyAtı
sEwMiŞtİr yÜrEğİm Bu SeSsiZ hAlİ!!!
gecenin karanlığında yalnızsan ışığın olabilirim
bitmez dediğin sewda buraya kadarmışmeğer mewsim yaz değil yalancı baharmış
BiR mUm IşIğI bİlE gÖrEmİyOrUm İlErİdE
yok hükmünde olacaksınyaşamamış sayılcaksınhele hele aşkla beraberhiç anılmayacaksın!!!
köle olur mu sandın benim güzel gururum!!!
sığmıyor kabına taşıyor sankisakin olsa da bu yürek
DAHA GöRMEDiğiM KAç YüZüN KAç RENGiN VAR BE HAYATTT !!!
Şey Acaba fazLadan 2 kanadın varsa verebLrmsn ? BenmkiLeri kırdıLarda

Ne__PİŞMANLIK___ne__DE__isyan__DERİNDEN__bir__'KE ŞKE'dir___İNSAN
YANLIZLIK___gerçek___DEMEKgerçek___BİZİ___çeke cek
HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn!!!!
CoCa CoLayım Hayatın tadıyıMRoccoyum choq $ekeriMaLbeniyim ßahanem cookçikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı?
' __SeYrAnTePeLi__kOyVeRdİM hAyAtıaCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüNkAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT
Anne Sevgisi Gibi KARŞILIKSIZ Seviyoruz Seni !! GaLaTaSaRaY !!
*****SaHiPSiZ BaKıŞLaRıNıN SaHiBi oLMaK iSTeRDiM*****
€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$
' Hayat bana cok zor qeLiyoANLAMIYoRuM!
' ' h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…! ' '
' Hayat bana cok zor qeLiyoANLAMIYoRuM! Gİtmem gerek bu şehirden dayanamıyorum nefes alamıyorum ARTIKKKK
[sEn BeNiM hAyAtIm pİyOnSuN sEni KaYbEdErSeM pUaNIm GiDeR aMa BeN sEnİn HaYaTıNdA şAh'ıM bEnİ kaYbEdErSeN oYuN bİtEr]
HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !
' ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅o][̲̅Ğ][̲̅u][̲̅Z]ҳ̸Ҳ̸ҳSen Bizi ALeme DeğiL KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor
*Yüreğim Küçük DeğiLde YaLNızLıĞıM BüYüK BeniM
anlatamadıgım hikayelerimin kırıntıları gözbebeklerşme hapsoldu ele avuca sıgmayacak hayallerim bir kuş kanadında artık uçtu
Ama tabi ki sen sana yakışanı yaptınBENİ BIRAKTIN: (Bu gidişi daha önce birçok kez izlemiştimHer şeye alıştım ama aynı şey çok defa yaşanmasına rağmen hala alışamadımYokluğunu kaldıramadım
' ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅o][̲̅Ğ][̲̅u][̲̅Z]ҳ̸Ҳ̸ҳHeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn!!!!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:21 pm

AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSinAldırma ArdınDan ağLyaN BenimKomik Bir Fıkra Gibi GüLüver Gitsin!!

kız dedigin istanbul gibi olmalı fethi zor fatihi tek

Hayatı öyLe bir yaşakiHayat seni KISKANSIN
ÖyLe bir SevkiöLüm Sana ACISIN
öyLe Bir doSt oLki DoStun oLmayanLar UTANSIN

Hal ve hareketlerine kendin karar ver Başkalarının seni yönetmesine izin verme Aynı hatayı iki kez yapma ayık ol panik yapma rahat ol bak dalgana 3gunluk dunya ne sana kalır nede banaa DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK

~ *Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi banane gidersen ONLAR AĞLASIN

herkesin derdi ben olmusum demekki zamanında ii koymusum

DerDi oLaNı DinleriM DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM!

BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıĞıM BiR MaSaLdIYiNe KeNdİmM DiNlEdİmM
ZaTeN eN çOkDa Bu KoYdU yA BaNaAaSeNiN gİdİşİnİ sEyReTmEk

GüZeL gÜLüşLeRiMi ÇaLdıLaR ANn££eee

Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz!!!!!

'''ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm'''!!!''''öLümüne SevmİŞTimm'''' diecek oLurdum
geri dönüp baktığında sadece güzel anılar geleceğinde de koskoca bir boşluk

aşk o kadar çok şey ifade eder ki bazen bir insanın hayatını bazende bir insanın hayatına girdiği andan itibarenki tüm zamanı

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ !

●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм●●●

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa BeN SaBiT KaLıYoRuM hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn BeN YiNe sEnI SeViYoRuM

$eYtaNmIsIN? MeLeKmİSİn? SaNkİ ßeNdEn YüReKLiMiSiN?

$heytanıN teqK suçuU meLeqe tecavüzZ etmesiymiş$$ !

kim séwér béni bén kéndimi séwmésém?? Hér$ey béndé ba$Lar béndé biTér!!!

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL

insanLıqK öLdü ! katiLi ; menfaaT !
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:21 pm

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmEÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı!

Nefret Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden!!

SiLdim anıLarımdan seni Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız!

öLdrecktm sni İncitecektim Unutacaktım Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm OlduÇözebilirsen Hadi Çöz

Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim!!

ღYıLLar NeLeri gotürdü Özünden, Neleri Unuttu Yüreğim Sele mi KapıLdın Yoksa İstanbul Yamacında!? SöyLe, Suçumuz Neydi Bizimღ

Ynmda oLsn $mdi, hiç konu$masak AğLasak, bin kere pi$man oLsak !! Sonra yine bozsak yeminLeri, SarıLsak ÖyLece kaLsakmsn nickleri

ßen miydim snn pe$inden geLen?! Sendin kar$ıma geçip, diz çöken!! Kadın mı sandın kendini birden!? Kaçan Sen oLdun KovaLayan bn
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:22 pm

Я тебя люблю / Seni Seviyorum

Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam

Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın

Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki

Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm

Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar

Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım olan şey senin aşkın

Наша любовь не пройдёт с годами Любимая моя / askımız sonsuza kadar sürecek sevgilim

Я предлагаю тебе свою руку и сердце / sana ellerimi ve kalbimi uzatıyorum

Я хочу, чтобы мы всегда были вместе / sonsuza kadar senin olmak istiyorum

Когда я впервые встретил тебя, я сразу понял: это навсегда/ seni ilk gördüğümde bu askın hic bitmeyecegini anladım

лишь для тебя одной / yaptıgım hersey senin için

Ты всегда в моих мыслях/ herzaman aklımdasın

Ты всё, что мне нужно/ tek ihtiyacım olan sensin

Я благодарю Бога, что встретил тебя/ tanrıya seni bana verdiği icin sukurler olsun

Скажи, что любишь меня! / beni sevdiğini söle !

Я самый счастливый человек на Земле, потому что у меня есть ты / dunyadaki en mutlu insanım cunku seni tanıdım

О своей любви к тебе я готов прокричать на весь мир / askımı tüm dünyaya haykırmaya hazırım
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:22 pm

beni kaybedersen bir daha bulamssın,o aç gözlü kalbine rahat batmasın!!!!

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé,ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé!!!

seni hiç unutmadım inanır mısın??yediğim salatada bile arar oldumbi hıyarn eksikliği bu kadar mı belli olurr!!!

Ne Yapalım bu Oyunda Burda Bitti İşte , Galip Geldım Diye Sevınme Çünkü Önce Ben Gittim!!

oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee

HANİ BANA DEMİŞTİN BEN SADECE NAMUSUM VE ŞEREFİM İÇİN SAVAŞIRIM DİE;EWET HAKLISIN İNSAN KENDİNDE OLMADIĞI BİR ŞEY İÇİN SAVAŞIR

Bakma Bana Öyle Bakma Bir Bakışta Tanıyamazsınki Artık Karşında Eski Ben YOK

HALA ANLAMADIN40 FIRIN EKMEK YESENDE KAR ETMEZ HAMURUNDA YOK DELİKANLILIK

kim séwér béni bén kéndimi séwmésém?? Hér$ey béndé ba$Lar béndé biTér!!!

--------LeRiN --------Ce YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE --------Ce YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк…

ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !

ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN

Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?' Yaptığın
apaçık yaLakaLıkk!!!

Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor (:

Ya Bana Geleceksin Yada Bana Geleceksin Başka Çaren Yok Kızım Yada Sktır OLUP GİDECEKSİN

GéLmédiqin ÖnémLy DéiL GéLsén ÖnémLy OLcakty!

S€nMiyDin o HayaTımın
ßa$ RoLünü veRdiim
ßeceRiksiz FigüRan
Üzgünüm ArTıq
MasaLLara İnanmıorUmm!
sh€nDen ßir kaHraman çıkarTamamm!

Hep kuRDuqun hayaLLerLe ya$aDın Sen Senin icin ßen hep vaRdım! Oysaki coktanqitmi$Tim ßen Sen vaR SanDın!

# FazLa Rahatım Rahatsız EdeRmi? Etse BiLe FarqedeRmi?

||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu!!! ||

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeRBaNa Bi DaKKa İzn VeRBeYnimi ÇıKaRıP GeLeYimŞaRTLaR eŞiT oLsun

Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!

Sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda

çσк уαηαя∂ıм gιтмє ∂ιує вєη σηα, уıℓℓαя ѕσηrα ∂öηüуσямυş вαηαηє, ѕєνιуσя∂υm güℓüρ gєçтι αşкıмα, şιм∂ι вєηι ѕєνιуσямυş вαηαηє

[|Ne iLk Nede SonduN SevgiyLe BağLayıp NefretLe Son buLdun ÜzgünüM EZİK insaN Sende Unutuldun|]

ŞıMARıĞıM, UYsaLıM, İsTeYince LaF SoKarıM, cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN BeNi, BeN ZoR oLanLarDaNıM!!

Biqün Pişman oLupta Dönersen Geri
GönüL Kapım Açık Ama Nah Girersin İçeri !

Bu FiLM BeNiM FiLMiM!!BuRDa eSaS KıZ BeNiM!SeNaRYoDa BiLe YoKKeNBu SüSLü ŞıLLıK Da KiM?!

NØk†ayı kØyduğum aN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kaLaCak

Kacmadım Hayattan Hep KovaLadım
Hic Kaybetmedim Hep VAZGECTİM

ҳ̸Ҳ̸ҳ || ßeN HaYaTı CeVrIm Dı$ı Ya$ıoRuM HaYat ßeNi £nGeLlese NoLuR || ҳ̸Ҳ̸ҳ

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

#"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende BoşSen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş

#Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım!

éLé$tiRmé ßéN! ßéYéndiYSén takD!R éD! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD!

Gideceksen Bahane bulmadan git! Adam gibi sevmedinBari adam gibi Hayatimdan çek GIT!!

Benim için ne olduğun hiç önemli değil sonuçta gözlerimin sana baktığı kadarsın ben o gözleri senden çektiğim an hoş bir anı olarak kalırsın

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun

Kötü GünLerimde Katkısı oLmayanların İyi GünLerimde Hissesi YoktuR
//Arkamdan konuşanlarn hepsi arkada takılmaya devam etsn//

geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı!!!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

1 Herkes, insanlığı değiştirmeye çalışıyor, kimse, kendini değiştirmeyi aklından geçirmiyor*
2 Basit bir insan zamanını nasıl öldüreceğini, değerli bir insan da nasıl kazanacağını düşünür
3 Kibir, bele bağlanmış taş gibidir Onunla ne yüzülür nede uçulur
4 Sevmek, birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır
5 Bir fikrin acemi savunucusu, usta saldırıcısından daha zararlıdır*
6 Toprağı alt üst etmeden bir şey ekilmez*
7 Herkes aya benzer, çünkü; herkesin kimseye göstermediği bir karanlık yüzü vardır*
8 Mükemmel bir kadın buluncaya kadar evlenmeyen bir adamın Allah yardımcısı olsun, eğer bulursa daha çok yardımcısı olsun
9 Taşı delen, suyun kuvveti değil, dalgaların sürekliliğidir*
10 Sakladığın sır, senin esirindir, açığa vurursan, sen onun esiri olursun
11 Haklı olmak kral olmaktan daha iyidir
12 Eğrinin gölgesi de eğridir
13 Akıllı adam aklını kullanır, daha akıllı adam başkalarının aklını da kullanır*
14 Aradığını bilmeyen bulduğunu anlamaz
15 Elmas yontulmadan, insan yanılmadan mükemmelleşemez*
16 Olgun adam bilgisini saat gibi taşır, çıkarıp herkese göstermez, lüzumu olunca kullanır
17 Parayı köleniz yapın, yoksa siz onun kölesi olursunuz
18 İnsan düşeceği yere çıkmamalıdır
19 Kusursuz dost arayan, dostsuz kalır
20 Paylaşılan sevinç iki kat olur, paylaşılan acı yarıya iner
21 İhtiyaçları yüzünden küçülmeyen insan büyüktür
22 İnsanların yaptığı sahte paralar kadar, paraların yaptığı sahte insanlarda vardır
23 Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez*
24 Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında*
25 Geleceği satın alabilecek tek şey, bugündür
26 Uçurtmalar rüzgar gücüyle değil, o güce karşı uçtukları için yükselirler*
27 Dünyada hiçbir yol, kalp ile beyin arasında ki kadar uzun değildir
28 Para her şeyi yapar diyen adam, para için her şeyi göze alan adamdır*
29 Ümit iyi bir kahvaltı; fakat kötü bir akşam yemeğidir
30 Dünya tuzlu su gibidir, içtikçe susatır
31 Ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim*
32 Her istediğini söyleyen, istemediğini işitir
33 Herkes yanlış yapar, ancak aptallar yanlışlarında direnirler
34 Savaşta dövüşenler den çok kaçanlar ölür
35 Kabul edilen bir yanlışlık, kazanılmış bir zaferdir
36 En yükseğe erişmek için, en aşağıdan başlayın
37 Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez*
38 Mutluluk bizde olmadan başkasına verebileceğimiz tek şeydir
39 Küçük şeylere gereğinden fazla önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir*
40 Hedefsiz gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez*
41 Zaferin büyüklüğü, mücadelenin zorluğu ile ölçülür
42 İnsanın yalnız ekmeğe değil, şerefede ihtiyacı vardır
43 Aptallarla tartışmayın Görenler aranızda ki farkı anlamayabilirler*
44 Özü doğru olanın, sözü de doğru olur*
45 Geçmişler geleceğe, suyun suya benzemesinden daha çok benzer
46 En basit şey insanın kendisini kandırmasıdır; çünkü insan genellikle istediği şeyin gerçek olduğuna inanır
47 Tatlı suyun başı kalabalık olur
48 Bir bu gün, iki yarına bedeldir*
49 Zor iş, zamanında yapmamız gerekip de, yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle meydana gelir*
50 Hakikat belki yaşanır, fakat ölmez
51 Dosttan beklenen, yanlış davrandığımızda yanımızda olmasıdır Doğru iken, herkes yanımızda olur*
52 Ülkeler kılıçla alınır, fakat adaletle korunur
53 Çözümde görev almayanlar, sorunun bir parçası olurlar
54 İsteyin size verilecektir, arayın bulacaksınız, kapıyı çalın size açılacaktır
55 Uzak mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür
56 İçki kadehinde, denizde boğulanlardan çok daha fazla insan boğulmuştur*
57 Kadınlar, erkekler kadar başarılı olamazlar Çünkü onların hanımları yoktur*
58 Para her şeydir diyen para için her şeyi yapabilir
59 Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz*
60 Atalarının dindarlığı ile kurtulacağını zannedenler; babalarının yemesiyle kendi karınlarının doyacağını, içmesiyle susuzluklarının gideceğini, okumasıyla bilgili olacağını sananlara benzerler*
61 Borç köleliğin başlangıcıdır
62 Önce insanlar binaları düzenler, sonra da binalar insanları
63 Güzel söz söyleyen, kimseden kötü söz işitmez
64 Güçlü olan, zayıf yanını herkes den iyi bilendir; daha güçlü olan zayıf yanına hükmedebilendir
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:23 pm

65 Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol
66 Hayatın her anı bir karar zamanıdır
67 Hakikate, yalnız bir yoldan gidilir, fakat ondan uzaklaştıran yol binlercedir*
68 Tuhaf şey! Yabancılar girmesin diye evlerinin kapılarını kilitliyorlar; sonra da Televizyonlarını açıyorlar*
69 Bir neslin kaderini, bir evvel ki nesil tayin eder
70 Tecrübe, herkesin hatalarına verdiği isimdir
71 Büyük acılar kadar bizi olgunlaştıran bir şey yoktur
72 Gerçek arkadaşlık sağlık gibidir, değeri ancak yok olduktan sonra anlaşılır
73 Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır
74 Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol
75 İyi kanunlar, vicdanların yazılmış şekilleridir
76 Sevgi her zaman karşılık görür, ki de*
77 Fırtınalar insanın denizi sevmesine engel olamaz
78 Yanşadığında çocuklarından bekleyeceğin şey, senin babana yaptığındır
79 Aşağıda olan, düşmekten korkmaz
80 Hiçbir şeye gülmeyenle, her şeye gülenden sakının
81 Dünyanın en yoksul insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır*
82 Ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemlidir*
83 Tek bir soru bin cevap dan daha güçlü olabilir
84 Hekimlerin yaptığı en büyük hata, ruhu düşünmeden yalnız bedeni tedaviye teşebbüs etmeleridir
85 Herkes dünyanın nizama girmesini ister, fakat gayreti başkasından bekler*
86 İnsanlar önce para kazanmak için sağlıklarını, sonra da sağlıklarını kazanmak için paralarını verirler
87 İnsanın gözü karanlıkta da iyi görmez, fazla ışıkta da*
88 Bilginin azı tehlikelidir*
89 Büyük ve Üstün insan daima memnun ve rahattır Küçük insan ise daima üzüntü ve telaş içindedir
90 Elinizde alet olarak sadece çekiç varsa bütün sorunlar gözünüze çivi gibi görünür
91 Zalimler için yaşasın cehennem
92 Yaşamak bir dağa tırmanmak gibidir Tırmandıkça yorgunluğunuz artar, nefesiniz daralır ama görüş açınız genişler*
93 Tembellik dünyada en büyük israftır: hayatın israfı*
94 Duygularınıza sahip olun yoksa onlar sizlere sahip olurlar
95 Okumasını biliyorsan, her insanın bir kitap olduğunu görebilirsin
96 Yalanı söküp atmadan gerçeği dikemezsin
97 Bir şey feda edilmeden, hiçbir şey kazanılmaz
98 Büyük sahtekarlar küçük ayrıntılarda doğrucudur
99 Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınınız*
100 Para iyi bir hizmetkar, kötü bir efendidir
101 Hikmetli sözler taşa işlenen nakışlar gibidir
102 Birinin kalbine girmenin iki yolu vardır Kahkaha ve gözyaşı
103 Kuvvete dayanan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır
104 Eğri cetvel doğru çizgi bırakmaz
105 Düşmanı affetmek, dostu affetmekten daha kolaydır
106 Hepimiz aynı gök kubbenin altında yaşıyoruz, ama hepimiz aynı ufka sahip değiliz
107 Mal cimrilerde, silah korkaklarda, kararda zayıflarda olursa işler bozulur
108 Kendini yargılamak, başkalarını yargılamaktan daha zordur*
109 Gecenin ne kadar uzun olduğunu ancak hastalar bilir*
110 Dinini düzelten kişinin dünyasını da Allah düzeltir
111 Bir şey için dik durmazsanız her şey için eğrilirsiniz
112 Hırsızların en kötüsü, başkasının zamanını çalandır
113 İnsan ne için yaşıyorsa onun büyüklüğü ve önemi kadar yükselir*
114 Fakire sadaka veren Allaha borç vermiş olur
115 Dostluk bir ruhun iki bedende yaşayabilmesidir
116 Taş ve sopalar kemikleri, sözler kalpleri kırar
117 İnsan ne söyleyebildiğini bilmeli, fakat her bildiğini söylememelidir
118 Yiğitlik intikam almakta değil, tahammül göstermektedir
119 En uzun yolculuklar bile, küçük bir adımla başlar
120 Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar çalışmaktan da zevk alamazlar
121 Söz uçar yazı kalır*
122 Karanlığa küfür edeceğine bir mumda sen yak*
123 İnsan dış görünüşüne göre karşılanır, fikirlerine göre uğurlanır
124 En iyi nasihat iyi örnek olmaktır*
125 En iyi tebliğ, tebliğ edeceğin şeyi yaşamaktır*
126 Gözler kendilerine, Kulaklar başkalarına inanır
127 Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, başlayamazsınız
128 İster mermi kullansın ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı*
129 Sınırı bir kere aşan için artık sınır yoktur
130 Kimse, komşuya ihtiyaç duymadan yaşayacak kadar zengin değildir
131 Suyu hayal etmekle susuzluğunu gideremez, ateşi düşünmekle ısınamazsın
132 Herşey ama herşey bir hatırlatma Tabutlar Bu kaçıncı çağrı, bu kaçıncı uyarı İnsan duymuyor mu? Duymayack mı? koşun kurtuluşa diye ağlayan ezanları
133 Pusulanın ibresi daima kuzeyi gösterdiği gibi, Müslümanda içine düştüğü her ortamda Allah'a yönelir
134 Dünya yüzünde esenlik gözeten, dünya ötesini görebilmelidir
135 Çözümde görev almayanlar problemin bir parçası olurlar
136 Haddinden fazla öfke gayedeki hikmeti yok eder
137 Ağzında bal olan arının kuruğunda mutlaka iğnesi vardır
138 Çok iyi, iyinin düşmanıdır
139 Bir şeyin tamamını elde edemiyorsanız, tamamındanda vazgeçemezsiniz
140 Hakikati bulan, başkaları farklı düşünüyor diye onu haykırmaktan çekiniyorsa budaladır
141 Bir adamın,benden başka herkes aldanıyor demesi güç şüphesiz; ama sahiden herkes aldanıyorsa o ne yapsın
142 Ertelemek Müslümların en kötü hastalığıdır
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:23 pm

SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN SENİ SEVEN KALBİM DURSUN SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN SENDEN NEFREEEET EDİYORUM
-------
İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN
-------
ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana
-------
Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn
-------
NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN
-------
Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslarCenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla Nereden SEVDİM O ZALİMİ
-------
SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI
-------
bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say
-------
kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun
-------
Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle yan
-------
NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA
-------
Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar
-------
NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN
-------
ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ \'\'ADAM\'\' SANDIĞIM İÇİN
-------
BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Ki SENi COK AMA COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN
-------
senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan
--------
YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIMmsn nickleri
--------
artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
-------
SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Ki: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

Kör olmuş gözlerin,gerçekleri göremiyorsun ,sen istediğin kadar kaç gerçeklerden , merak etme onlar seni bulurlar!!

Hayat,bir uçurumdan kendini bile bile atmaksa o zaman sen yoksun bu dünyada!!

Çekip silahı hayatın anlından vurmak istiyorsan kaç,kaç ki o seni vurmasın!!

Seni arkandan vuranlar varsa sende onları tam kalbinden vur!!

Müziğim bu hayatta ezgiler sevdiklerim,sevdiklerimi kaybedersem ne ezgim kalır ne bişeyim!!

Yıllarım eskiyen yıllarım ,nede çabuk bitirdiniz beni,halbuki daha yaşanacak çok şey var!!

Çıkabilsem çıkacağım kabuğumdan ama dünya cennet değil ki hep mutlu olalım!!

Sözler cümlelere de sığmadı sonra bir tufan oldu herşeyi sürükleyen!!

Yükseklerden düşen bir çığ gibi büyür,istesen de durduramazsın gelir seni yaralar!!

Acıyı içiyorum yudum yudum ama hep boğazımda kalıyor tadı!!

Kalk ve bak ne çok şey değişti dünya da ,sen uyurken biz bu yollardan geçiyorduk!!

Süsledim hayallerimi yıldızlarda bir karanlık geldi herşeyi alıp götürdü!!

Geçmişini unut,bugününe değer ver,geleceğe umutla bak!!
Sizler ve bizler var bu hayatta hepimiz insanız ama adam gibi adam yok!!

Hayata sırt çevirip küstüğüm anlarda o beni hiç unutmuyor bir yerlerden yeniden gülümsüyor!!

Yağmurla bir mucize gelse mutluluk tohumları ekilse yüreğime!!

Narinsin hemen kırılıyorsun,kırılma daha hayata yeni geldin,neler göreceksin kim bilir!!

Birinin kalbini kırınca ya da onu üzünce ne oluyor başın göğe mi eriyor,o zaman seni de üzsünler de gör bak o zaman nasıl oluyor!!

Arıyorum bulutlarda hayatımı,artık bulutlar bile gülüyor halime,yaşamdaki acizliğime!!

Ne yapayım şimdi yeni yeni alışıyorum hayata asıl zor olan şu hayat bana alışacak mı?

Beni seveni severim ,beni sevmeyeni siler geçerim , silemediklerimi ölene kadar kalbime gömerim!!

Hayat parmaklıklar arasında ölümü beklemektir!!

Yağmurla bitip son bulan bir acının hazzı içimdeki!!

Ömrümün baharında bulduğum sevgilerin sahte olduğunu fark etmeden önceydi mutluluk oyunlarım!!

Ruhumun ezgisiyle hüznüm dans eder!!

Geceye hasret bakışlar seni bekler kapının arkasındaki karanlık odalar da!!

Sahteliklerle boyamışlar bu dünyayı ben doğduğumda daha parlaktı rengi!!

Lanetli karanlık gülümsemesiyle bakarken hapsolmuştum ay ışığının gizemine!!

Adete kılıcı elinde bir asker gibiyim,korkularımla yüzleşmekten gelir acizliğim!!

Birgün akşam olduğunda gökteki yıldızlara bak,çok uzaklarda bir yıldız göreceksin işte o benim!!

İçine kapandığın an düşüncelerine yenik düşmüşsün demektir çık kendi içinden benliğini yavaşça kaybetmeden!!

Zavallı bir insan modun dayım ruhum hapsolmuş karanlığa!!

Ağlayarak herşey çözülüyor mu yok yok şimdi gözler kuru da olsa yürek ağlar!!

Yaşlar kuruyor görüyorum yavaş yavaş bitiyorum!!

Sayın baylar ve bayanlar bana aldığınız mutluluk oyuncaklarının pili bitti üzgünüm!!

Bir sitem ve gözyaşı kedere açık kapı!!

Gözyaşıyla ıslattım güllerimi yetiştiler ama acıyla sulandılar!!

Her şeyimi aldın şimdi çek git bari beni bana bırak hayat!!

Geceler düşmanım oldu gündüzler karanlığım!!msn nickleri

Bu gidişle yaşanmaz bu dünyada acı mekanı oldu dünya!!

Yaşam denen çizgideyim bocalayıp dururken hayatım kaymış!!

Yokluğumla varlığım eşit şimdi boğulmuşum hayat denen denizde!!

Cesedim yeryüzünde bedenim faili meçhul cinayetler peşinde!!

İstasyondan tren kalkıyor hayat bana el sallıyor!!

Geçmişi silecek kadar cesaret yok bende yenik düştüm ben bugünüme de!!

Ruhum temize çıkmak için sıra bekler o çamurlu sularda!!

Kalbimin sesi kulaklarımda yüreğimden esiyor koca bir fırtına!!

Gönül çağrısı bedenimi sardı her uzvum onunla yankılandı!!

Yansımış sanki bu yüreğin esintisi hayatıma!!

Kanıyorum güllerin güzelliğine hayat gülse güzelliği nerde hep diken batırır gönüllere!!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:24 pm

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør CanimHêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim…

kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnNYoK Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN!!!!

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta "Ödünçtün" !!

en iyisi içimden ona kdr saymak ve sni olduum yerde unutmak

bana hava atıcan die kndini kasma damarlarındaki kan bile hasta

madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; o zmn ölemek için yaşamak gerek

maskeLerinizi ku$anıß yaLanLarınızı çoaLtınheßiniz mesarısınız kenDiniziNn

*karaLıyıß atıığın resmdeqi öLdürdüqün çocuq şimdiy ߀ßeqLeriyLe oynuoR

*ßurda ümitLer keLeßeqLer kadaR ya$ar

*kırılan hayeLLerim mi ßattı eLine

BEN İÇİNDE FOSİLLEŞMİŞ DÜŞLER TAŞIYAN, IŞIK GEÇİRMEZ YALITKAN BİR RUH HASTASIYIM
ŞİMDİ SENDE BİR HATA YAP VE SAKIN BENİ İYİLEŞTİRMEYE ÇALIŞMA!!!

€L!m€L€r!n y€Tm€d!ğ! kAdArıM,n€ kAdAr AnLaTıR$am AnLaTaYıM,AnLaDığIn kAdArImM!

kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım

qécici asma ßéni kaLıcı öLdür ßoynumun izi kaLsın yüréqinin ipindé

aCımıcakSın aCıncak haLé duSérSin , aqLamıcakSın aqLanacak haLé duSérSin , Sonunu sén yazCakSın yokSa yazıLcak haLé duSérSin

$ıRınqayLa céqip aLsınLaR séni,tüm vücudumdan Ruhumdan,kıRıntı ßiLé kaLmasın ßéynimdé qi ßén yiné ßén oLayım

KayßédéßiLécéqim Hic ßi$éy Yokkén Kéndimi Kayßéttim

msn nickleri

Né masaLım , Né Dé ßir shiir KéLiméLéré AnLam YükLéméktén Vasqéchtim AnLatasım Yok , AnLayasım Yok séndé ßéndé Artık ÖyLésiné ßirisin ishté

HisLerimdeN emiN değiLim,beLki pLatonik! FazLa sakindi Bu çocuK şimdi Bir ALkoLick

Patakla ruhumun karamsar çocuklarını Al elinden şekerli elmalarını
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:24 pm

doğru ve yalan nickleri

cok dogRu bi Laf yaşıorum ßiLiorum

Küçük yaLanların ortasında biz
Büyümekten korkan yetişkinLeriz

Kendini Cok zorLama en qüseL seyLer onLarı en az BekLedqnde oLur

KeLimeLerLe anLatıLıCak kaDar baSit biRi deGiLim '!!

Varlık bir harftir, sen onun anlamısın

||Bir mucize istiyosan gerçektende ihtiyacın olmalı||
··•» ·• × ßozαя мî §αήdîή αCïℓαя × ßεℓαÿα αŧℓαя Gįdεяįм × •· «•··

ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя!!

Canıma TaK Eden NedenLerim Var!

KaLBim TeK ßasınada Atar DesteK ünite İstemezz!

İKimiz meqer Çokmuşuz ßu resme!

kuzuLar ıcın aqLaYan kurTLarda wardır haYaTTa !!!

Burda ümitLer keLebekLer kadar Ya$arrr

YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü Çévirdim Yüzümü ( ! )

Cehennemde ya$adıqım ıCın
cennet haKKımdı

özüR diLérim séni üzmék istémédim én iyisi intihar édiyim dédim, éttim!!

canim ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?

YeTer ki OnuR* suZ oLmaSn a$k

||[5iah ßeaz ßiRr Hayat Ya$ı0rmM!! ßendn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme

ßény kayßédérsén ßi daa asLa ßuLamassin o ac qösLü kaLBiné raat ßatmasin

CoKK $erefsiz qöRdüm ama Hic Biri Senin Kadar ProfesyonaL DeqiLdi!

2 çocuğum oLsa akLım saLıncakta saLLanırbüyümek istemiyoruManneM babaM yaşLanır
aLdandım qörDüqüm masaLLara
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:25 pm

Hoşçakal nickleri elveda sözleri derler ya aynen o işte

* hoşca kalamaski kimse ne giden nede kalan geriye x'(

* BuğuLu camLardaki sözLer qibisiN nefe$im oLmadan sN bi hiçsiNn

* biR qünüM daha qeçeR mi snsiZ daRmadağıNımm yapayaLnızm sığındığmm Limandı bu a$k noLur kaLbine bi baq bN oRadaym

* bkLemekle dineR mi sızım ? sessizLiğiNin yoK mu ilacı ?

* mevsimLer yok mu saNdın bN döNmem çok qeç arTk !

* sewmeLerm sana değiL artK

* bn a$kı snde buLdm snde bnde bndeN sonRa onu mu buLdn zevk$izz snDêê

* biR kez qLmişsiN bu saçma dünyaya oLanları unuTmak çok zoR inan baNaaa

* umutLar tükeNdi yiNe içiyoRm annEee !

* $açmaLama ayTen çocuK oluR mu q*TTen

* öLüm isTior bedeNm yha öLmeliyMm yada öLdüRmeliyim Ruh$uzz bedeNleri

* Herşey Çok Geç OLmadan Önce, Herşeyi Yeniden BaşLat Bence!

* Kndi etiketini keNdn koy ba$kası koyaRsa ucuza qideRsn

* cevaP qLmi0sa ECS'ye baSs !

* çoK fazLa tRip yabıoN sözDe deLikanlı takıLıoNn !

* Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм

* qörméméyé caL$tkLarm tamda qördkLérm asLnda(!)

* qimse qimsenin her$ei oLamazzz [mı$]

* unuTsun bNi die habeR qöndeRmişsN bi düşüN baqaLmm hatıRlanmaya değeR misiNn ?

* isTifamı veRdm hayaT !

* eLLerinle yakTığın ateşi qözyaşLarınla söNdüremessNn !

* Duruyorsam sebebi vaR susuyoRsam nedeNi vaR herkesS rahaT olsun heRşeyiN bi zamaNı waRr

* Bn yaşaDkça siZz çıLdıRnn

* çeqiRqe 1-2-3 misaLi soNunda yakaLandın waLLahi affeT bNi deiP yaLvarınca oHaa faLan oLdmm yhaNiii

* biRkaç Resm yolluyoRm baqıP baqıP ağLa die kuTu kuTu peçeTe yoLLuyoRm qözyaşLarını siL die (x

* öLürkeN biLe yanımda oL sevqLm cenneT biLe çkiLmez snsiZz aH bn neyLeimm ?

* söLe anne bN uğuRszz ya$amlaRdan aRta kaLan mıyım x'(

* muTluluk biLe acı veRio çünKü sonu vaR biLioRumm !

* heR qüne biR ömür verioRum vaRlığıNa dua yokLuğuna isyaN edioRumm

* aşKın en ciciMm qünLerini yiNe yaşasaq çoK özLEdm seNi o soKakTa yiNe buLuşsakk

* yaLnzlığım bi çığLıktı HepiNiz mi sağıRdınıZz ?

* kaLbimm tamiRat nedeNi iLe tüm a$klaRa kapalıDır
* biR qün bNi unuTursan eğeR evlende qeRdeğe qiRemeden qebeR

* Bir köpeğim vaRdı svqi doLu ve sadıktı biR sevqlm vardı köpeğim kadaR olamadı

* hayaTTa hiçbir şey seni yıkmasın bıRakta sn değil onlaR yıkıLsn !

Nick Arşiv^m
9 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Nick DeğişimLeri