Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nick Arşiv^m

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :
Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : bezgin
Rep Gücü : 3
Doğum tarihi : 30/08/95

Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:04 pm

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsunpara şöhret elin olsun
tatlı dilin benim olsunsensiz geçen yüzyıl değilseninle gecen bir gün benim olsun aşkım

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Ben bir çocugum aşka kandırılmış
Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış
Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış
Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış

Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!
Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR…

BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM

fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz

Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim Mİ_?

Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiRkIr kALbİmİ GöNLüN oLsUnaL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN
ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN!!!
,
OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız!!!…

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik Bize bir adım geLene biz On adım GittikOksijenimiz Sigara
Mineralimiz yavan ekmek Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek!

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU

$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti Sİ*€riz adaLeti!!!

YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :
Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:04 pm

siddeti sevmem;ama kullanmayi iyi bilirim!
* “A”ciya “S”ikayetsiz “K”atlanmak=ASK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma
*Sakin 30 yil hukukun olmayan birine, sakin deme!
*Azdan az, çoktan çok gider
*sadece sahlar hamleleri önceden sezer
*hayat, ölümle kumar oynama sanatidir
*özgürlük, sonu meçhul bir firardir
*Bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir
*Eger birisi seni aldatmissa bu onun suçudur Eger o kisi seni pek çok kere aldatmissa bu senin suçundur
*Asla birilerinin umudunu kirma, belkide sahip olduklari tek sey dur
*bela, kisinin sevdiklerinden gelir
*HERGÜN SENI DÜSÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERIYOR BANA BILIRMISINBIR GÜN SENDE SEVERMISIN
SENI SEVMEK ISTIYORUM KALBIM DURANA KADAR PESINDEN KOSMAK ISTIYORUM DIZLERIM ÇÜRÜYENE KADAR SENINLE KONUSMAK ISTIYORUM DILIM TUTULANA KADAR SENI ÖPMEK ISTIYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENINLE ÇIKMAK ISTIYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLIYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGILIM AVRUPA KADAR MODERN *AMERIKA KADAR GÜZEL AFRIKA KADAR SICAKSIN NE VARKI SEVGILIM ANTARTIKA KADAR UZAKSIN
*Oyun bitince sah da, piyon da ayni kutuya konur…
*Beklemesini bilenin her sey ayagina gelir
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her gün yagmur yagardi
*Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim
*Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir…
*Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz
*Seni her düsündügümde kalbime bir yildiz çiziyorum Benim simdi kaç yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gökyüzüm var
Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim
*Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!
*Günesin dogdugu da bir gerçek batdigi da… Kalbimin atdigi da bir gerçek, günün bitdigi de… Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek…
*Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin
*seni günde bir kez düsünüyorum o da benim 24 saatimi aliyoo
*Eger geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayip sormuyorsa, bir gün düslerinde kavusacaginin yeminini vermissen gönülden, iste o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadas…
*Martinin denizi sevdigi kadar sevebilir misin ? Topragin suyu sevdigi kadar sevebilir misin ? Leyla`nin Mecnun`u sevdigi kadar sevebilir misin? Hadi birak butun bunlarida, Benim seni sevdigim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir…
*Dumanimda oyoktu sigarayi biraktim kadehimde oyoktu içkiyi biraktim rüyalarimda oyoktu uyumayi biraktim baktimki onsuz olmuyor yasamayibiraktim
*Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen vur kir kalbimi kalbimden akan kan yazacaktir ismini o zaman anlarsin sana olan sevgimi
*Hepsi Gidici Sen Kalici , Hepsi Anlik Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Küçüktüm, adam olmadi dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, ugruna ölmedi dediler, Öldüm, is isten geçti, dediler…
*Yalnizim, yalnizligim beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu sarkiyi söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akip geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artik bir karar aldim söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GünesIm Desem Günes Batiyor, Hayatim Desem Hayat Kisa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canim Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yasiyor
*Askina döksem gözyaslarimi, elinle bir defa silecek misin? Su kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara INat AgAç Hala YesErmekte, Geceye INat Gün Hala AgArmakta, Ben ISe Kadere INat Hala SenI SevmekteyIM INat Bu Ya MahsEre Kadar SenI SevecegIM!
*Bir çerçeve astim odama içi bos önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasil olsa
*Düsünüyorum da; düsüncelerin en güzeli senin beni düsünüp düsünmedigini düsünürken, düsünüyor olmani düsünmek galiba
Dünyada bir çok insan varKimi mutlu kimi mutsuz, Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluga layik bir insan var o da su an mesajimi okuyor…
*Ne Günesi Istiyorum Karanligima Ne De Yildizlari Istiyorum Gece Yarilarinda… Çok Degil BirTek Seni Istiyorum Yalnizligima!!!
*Gecenin sessizligini dinle içinde beni bulacaksin Karanliga bak yüzümü göreceksin Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSIN
*Bu gün bir meyhane kesfettim mezarligin tam karsisinda , Eger ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karsisinda…
*BuGüNü yasiyorsam yarinin seni bana getirecegine inandigim içindir…
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir
*Bir sevgi diledim gözyasi buldum Bir dost diledim sirtimdan vuruldum Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eger sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir
Kül olmus ates yanar mi? Buz tutmus su akar mi? Bu gözler seni sevdi baskasina bakar mi?
Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak degil ölmekte degil özleyipte görmemek zor…
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kizlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bombos olan kalbime yaziyorum
*Seviyorum seviyorum haykirarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diyeBen dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim!
*Seni ben degil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar begendi , banane gidersen ONLAR AGLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düslerim vardigörmekten korktugum,hislerim vardi söylemektenkorktugum,siirlerim vardi yazmaktan korktugum,simdisen varsin kaybetmekten korktugum
*Vücudun otobüs, beynin söfördür kalbin söför maaline geçerse asik oldun demektir
Asik bir insansan mantigini unut, mantikli bir insansan aski unut Hem asik hem mantikliysan kiskanirim seni ben
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdigini söylemeyecek kadar gururludur
*Gidene kal demeyeceksingidene kal demek zavallilar****alana git demek terbiyesizleredönmeyene dön demek acizlere yakisir…
*Sadece çocuklar aglar ve sadece Allah affeder eger bir gün gidersen çocuk degilim aglamam Allah degilim affetmem
*Polis bi gün 3 arkadasin evine baskin düzenlemisSizi uluslararasi kaçakçiliktan tutukluyorum demisAdamlarda ;”Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararasi ne isimiz olabilirki?”demis
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

Bu mesajı aldıysan bana hayransın, silersen beni seviyosun, silmezsen bensiz yapamıyosun, cevap verirsen beni istiyosun, vermezsen bana aşıksın E simdi ne yapacaksın?

Sen benim canımsın, ama kimse duymasın, hani olurya, ölüm kıskanır Seni çok ama çok sevdiğimi kimseye söyleme hani olurya, mecnun kıskanır

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayım deme, belki bir yerlerde, senin bir gülüşün için yaşayan vardır…

Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Şu dinmeyen arzuya karşı koysa da dağlar, ümitsizce gözlerim sanma ki her dem ağlar; varsında hasret ile geçiversin seneler, bizi ayıran yollar bir gün yeniden bağlar

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yasama gebe kalır, yeter ki umutların hiç bitmesin Kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yasam sana onu versin

Tatlı Biri Vardı Sevilmeye Değer, Güzel Biri Vardı Görülmeye Değer, İyi Dostlar Vardı Özlenmeye Değer, Ama Biri Var ki Can Vermeye Değer, Mesajımı Okuyorsa Eğer…

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil; onsuz yaşayamayacağın biriyle ol, gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun
Sokakta bir delikanlı gördüm Takıldı gözlerim gözlerine Aşığım zannetti beni kendine… Halbuki nereden bilsin, benziyordu gözleri gözlerine…

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır Yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin…

Benim için sen karda güneş, güneşte buz, karanlıkta aramadan bulduğum ışık, umut kapımsın benim anlatılmıyor anlatamıyorum mutluluğumsun desem anlar mısın?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum

Her kum tanesi birer öpücük olsaydı, sana bütün sahilleri feda ederdimsana deli gibi aşığım Seni çok seviyorum

Hangi yağmur damlası düşerse saçlarına,
Dilerim Allah’dan o damla ben olayım
Aldığın her nefesi söyle bana sevgili,
İçine her çekişte havası ben olayım
Ak düşse saçlarına ömrünün bir anında,
Siyahi sen ol ama beyazı ben olayım

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm Dünyanın en güzeliyim diye haykırıyorduO gülü aldım Ama en güzel olduğu için değil de seni görüp utansın diye…

Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere,adını zıpkınla yazdım göğün en yüksek tepesine, birde bağırdım duydun mu? SENİ ÇOK SEVİYORUM diye

Dalgalar nasıl taslara çarpıp özür dilemiyorsa, nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve ÖZÜR DİLEMİYORUM

Bir gün adını anarken kısılırsa sesim, hasretine kapanırsa gözlerim, Aşkınla durursa kalbim bilki yalnızca seni seviyorum yalnızca sen…

Korkum sevmek değil, korkum sevipte ayrılmak
Korkum kursun yemek değil, korkum kalleşçe vurulmak
Korkum ölüm değil, korkum senin tarafından unutulmak

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız,
Karanlık gitgide en derinlere çeker beni
Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin,
Böyle perişan beklerim dönmeni

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı

Ölürsem sevgilim sana doyamadan, bir mezar kazdır hiç ağlamadan, tabutumun rengini isterim kara, örnek olsun sevipte ayrılana…

***Elveda demek kolaydır…ancak unutmak zordur…***

(*_*)”Sen BeNim İçiN ÖlmÜştünAma bugün yeniden doğdun…”(*_*)

***aşk_nefrettir…aşk_bir masaldır***

**gözlerin seni seviyorum diyor…sözlerin yalan söylüyor…**

*** sen benim için denizdeki fırtınaydın…gelip geçti…***

***–senin için aşk ölüm deil…ama benim için ölümdür…***

***aşkların en güzeli seni sevmekti…***

***__sözlerin deilgözlerin ağlıyor__***

***karanlıklar sokağında kalbime bir merhem arıyorum…***

***aşk yalan…ölüm gerçeğini örtemez…***

***sence bitti bnce asla bitemz***

***bitti bu aşk…hoşçakal***

***gecemdesin_gündüzümdesin_bir damla kalbimdesin…***

***hayat bir oyunsakuralları ben koyarım***

– / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN / –

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni…DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın ama YanLış YoLdasın …!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM- %

Gün gelir için yanar ELin Gider Mektuplara GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi -=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM -> Kimseyi Sevemem ArtıK!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR! / AsiLLEr De İdare EdeR!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ Beni VurduN ZamansıZ!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara

AvriL’in de Dediği Gibi –> [ Don’T TeLL Me] :’( :@

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

Love İs NoThinG

Maybe one Day(L)

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ — ]

SusuN ! :S / KonuşmayıN / :S / Don’T SpeaK :S / DIDIDI yapmayın be! yeter! :S :@ ( bu bnm en sık kullandığım nicklerden biri )

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma! ( Yoksa…)

NicK Şuan MeşguL

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın…-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı :’( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdıBitti Yüreğimde Acısı KaLdı
Canım sıkıldı senden, nick değiştirdim emesenden

Orada olduğunu biliyorum

Düzeyli bir sohbete var msn ?

Polat alemdar’ı haraca bağlayan nacizane kişilik

Durumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı

Msnevler

Bill Gates’e uzanan eller kırılsın

Zenci mahallesindeki solaryumcu

Öküz gibi bakmakla tren durmaz ki!

Beyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?

Aşk bir sabunsa kopurt beni pakize

Yıllardır oturum açmayan adam Adam her online olduğunda “yıllardır oturum açmayan adam oturum açtı” yazıyor bilgisayarımın köşesinde, ve ben her seferinde gülüyorum Allah Allah…

Tanrım kör oldum, artık kusura bakamıyorum

Nescafé bile 3ü1 arada, ben yalnızım ”

Errorla mücadele

Sonunda şans bana da güldü ama g*tüyle (!)

Dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım”

Benim gibisini google’da arasan bulamazsın

Msn ‘den gelen adam

Anarşist mi olalım yani, ne bu kpss kadroları

Nickneyime

Allah chat yapmamızı istese klavyeyle doğardık

[Ölsemde dik durmaz, sarhostur mezar taşım…]
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:05 pm

Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksa

Hemen canımı alma Rabbim bırakta hayatla didişeyim, mümkünse dişi gönder azrailimi ölümle sevişeyim…

Acele işe , bende işicem şeytan karışmaz merak etmee !!

Pamuk cüce ve yedi prensesler

Rekor insanın kendine yakışanı kırmasıdır

Güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak

*Hayat boktan ama grafikleri güzel

Buffy de vampir sayılır

Ahmet şu anda yok, notunuz varsa ben alayım

14 Şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:05 pm

Yarim sen yokken ben herqün incitiLdim
Binbir parça binbir hayaL içinde eziLdim

Küçük bir çocuğun şekerde bulduğu mutluluk gibi

0na sarıldığımda bulduğum huzur gibi

Heyecan gibi aşk gibi

* ♂+♀=♥️ *

Bugün Burda Cumartesi
Ben senin SaçLarını
SuçLar bakışLarını
Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^

bİr anLIk mutLuLuğum sİzİ çok mu üzdü?

babamm dediiikii doğmasaydınn keşkeee bende dedimki doğdum uLans isTeeee

Hayat ya$ıcaam şeyleri sana kıyak geçiorm yaz,çiz,oyna
Hiç bi bok istemedim istemiorm
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

♂+♀=top

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,)
Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм

Yüreğimin kısır israfları içinde sessizlik boyunca haykıran soğuk rüzgarda donuyorum!!!!!!!!!

SéssizLiqiMiN aRdıNda yaTaN $iZ0fRéNik MmuTluLuquMa kapıLıp qiDéRkéN aqiR ßaSaN kaRamsarLıqıMıN içiNdé ß0quLuy0rum

Acı çékSéMdé aLı$aCaqıM TuZa MüpTéLaDıR
YaRaLaRıMm

~Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini Kocaman "yanılgılar" almış !
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:06 pm

ÇÜRÜq wisne

=>İsyan çünkü duvarları insan yarattı doğadanmı korktu ki kendini betonla kapattı!

Ne oldum deme Ne olcamda deme Ne oluyo laan ! de ) huhzuhauah xD

deĞilim sizin giBi oLmamda !
gökdelenlerdeN tüKürücem SuratınıZaa (alayına)

Yerinde kaL desemde dur desemde beklemez zamaaN yollar ayrılırmıı bir nefeslik tadım warken
nefret gözlerimde sözlerimdee durmuo faslaaa tamam anladım yarınımı weremem aslaaa sonuna kadaar yoLunaa kadar alırr götürürr yanlızlıık bana ne kadar yakınsan o kadr uzaksın aRtıkk bana ne kadarr yakındın ama
UZAK DUR ARTIIIK

Boşuna bu aşk şarkıLarı
YaLan, bu kadar aşk adına
YazıLan şiirLer,
YaLan aşkLar
YaLan hayatLar
YaLandan yaşamaya mahkûm oLmuşuz
Suçumuz sahte kişiLikLerimiz !

Sana Cinayetimin İpuçLarını BırakıyorumVasiyeti oLmayan öLüLer üLkesinden

¢нυℓѕυzρєru

ИoO PaИi¢ !!!ИoO Hey¢aИ bИ Koycaм sИ sus¢aИ

Ölümü gördüm saklambaç oynuyordu
Hep o sobeliyordu çocukları dudaklarının kıyısından!
Ölümü gördüm saçlarımda saklaniyordu
Hep o tariyordu saçlarını kırmızı bir aynada!!
Ölümü gördüm aciyi gordum nefreti gordum!
Ölümü gördüm ölümü gördüm ölümü gördüm
Ölümü gördüm kaybolmuş yüzlerinde
Ölümü gördük tekmelerin gölgesinde
Ölümü gördük asilmis hain iplerde!
Ölümü gördük lacivert ceketlerde

bérabér yürüyéLım yaqmurun ısLLatıqı zıfırı karanLık o sokakLarda, bénı hıc bırakma korkuLarLa wé yanLızLıkLa doLu bu pémbé hayaL dünyasında

SenSiz can ceki$melerim bogusuyor RUHSUZ bedenimle
Bir iç isyan misali , hükmedemiyor beynim kalbime
Agir geliyor pompaladigi kan iliklerim
Hani et tirnaktan ayrilmaz derler ya
’’YALANNN!!!’’ tirnaklarimi söktüler bir bir etimden

Polliannayı qören?

Kendi mutLu dünYamda muDsuz yaSıOm ben

- kOyun sayıyorm dURmDn

-biTmiO hÇ derdim^^ne karısık bi hayad bu!

Simşek yiyiip gÖk gürüLtüsü sıÇmaLısın eVLat

dedemden öslü sösler

Kıslar eskden bi gazoza kanardı şimdi redbul vodqa

CüzDan da para yOqqi evLat uğrasma dede yOrqunsana Para Mı? yedişdirCem
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:06 pm

tanrı DeiLim ama taPanLar war
cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war
meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi benn war
- aRsiSt mi??
DeiLim ama ''muhte$em oLMAK'' kanımda war^^

Kimin elindesin , unutuldun mu sende sinsice??
çözüm sende canım zor mu geldi bu sonsuz bilmece??

Her fotoğraf bir hikayedir ve her hikaye zamana yenildiğinden gözyaşı sebebidir

hapSσLмuş haγaLLєяiм

iηaтςı düzєηLєяiм

haLвuкi вєη кiмiм ηєγiм

кaвuL єdєяiм γaηLız кaLdıγSaм

γa γaηLız кaLdığıмı SaηdıγSaм

вσмвσş вiя düzєηdєγiм

qizLєηмiş SєωєηLєяiм

haLвuкi вєη γiηє вєηiм
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

tanrı DeiLim ama taPanLar war
cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war
meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi benn war
- aRsiSt mi??
DeiLim ama ''muhte$em oLMAK'' kanımda war^^

Her fotoğraf bir hikayedir ve her hikaye zamana yenildiğinden gözyaşı sebebidir

hapSσLмuş haγaLLєяiм

iηaтςı düzєηLєяiм

haLвuкi вєη кiмiм ηєγiм

кaвuL єdєяiм γaηLız кaLdıγSaм

γa γaηLız кaLdığıмı SaηdıγSaм

вσмвσş вiя düzєηdєγiм

qizLєηмiş SєωєηLєяiм

haLвuкi вєη γiηє вєηiм
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

ölümmüydü seni benDen aLan yaDa mesafeleRmiyDi Bu aşka zebaniLik yapan ? Oo

HALAYA girsen yeteR |oO|

=) unuTmaDan diLe bi diLeK beLki

bu araLaR I^m CrY soRRy

♥️ KoşTurun aq LiTTle 7'yi bıRakalı Coq oLdu bnm (;

kelimeleri gittikçe kesinleşti keskin kelimeler ümitlerini yıktı yok oldular hepsi ve adına "HAYAT" dediler bunun

Düşlerim başka şeyler
Ağlarım hiç bıkmadan
Giderim çok uzaklara
Ardıma hiç bakmadan

clean family girl
temiz aile kızı

geL aşk geL

Anlat onlara peri masalının kötü bittiğini

Sinirle topladım tüm eşyalarını!
Ne olur almaya gelme
Bırak izlerin kalsın bende:S

öLdürmeyen acı güçLendirirßeni güçLendiricek her$eye warım

Şaşkınlıkla mumlarımı yaktım ve Tanrıyı buldumÇok yalnızım ama önemli değil çünkü aklımı kazıdımVe belki de bildiğim herşey için ben suçluyum
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:07 pm

Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım

Sensiz soluyorum anlayacağın

mavi mavi ölüyorum

Yanımda olmadığın her an

Ne içindeyim zamanın, ne büsbütün dışında,geniş bir zamanın parçalanmaz akışında

" ßeni üZen her deTaydan unuTarak KurTuluyorum "

нαуαт ∂єηιℓєη şєу вιя ιριη υ¢υη∂α*

kmse anLamaz ßiliorumm canımı yaqsada hayat qüLüorumm:/

O küçük kız artık şarkı söyLemiyor

Kötü bi çocuk olmadıgımı anlamam onbeş yıl sürdü, ama iyi bi çocuk olmayı bırakamazdım Çünkü çok Kötüydüm !

Üst üste kırılmıştı HayaLLerIslanırken benlikleri anlamsız bir günde yağmur yüklü sözlerle,iki uzak insandı ıslanan ve ıslanırken aglayanİhanet değil,kendi kendinin kalbini kırma,cinayet senaryosu hiç değil,artık sadece merhaba'nın hoşçakal oLma haLi…

SuçLudan kısa bi ithaftır !

iLaçLarını aL en rahat pijamaLarını giy güseL bi fiLm koy o sırada hafif bi yamur yağsın eLindeki sıcak çikolatandan son yudumunu aL en sewdiğini düşünerek küçük bi çocuk gibi uykuya daL uyandığında iyiLeşmiş oLman diLeğiyLe

Direk kana karışan şeyLerden uzak durmak faydaLıdır !!!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:08 pm

Arkamdan Konuşanlar Arkamda Takılmaya Devam

biLiodum bu şehiя baиa daяdı,,
biLiodum bu şehiяde bi yığıи iиsaи $ekLiиde hayvaи vaяdı!

isminiz

Kötü bir alışkanlıktım
Sinsice kanında dolaştım
Şimdi sana sahip oldum bak

Benden kurtulmak istersin
Umutsuz her kaçışında
[ İlacın için dönersin yine * bana *]

Oyunun adı aşk,kan ve gül
Sen katilsin bense maktül
Çek hançerini son kez öp ve beni öldür*

gєçιşтιямє gєçмєѕ göz ∂ışα ∂єğιℓ ιçє вαкαη∂ıя

kendimi tanıtmak isterdim amaMÜKEMMEL'in tanımı olmaz ki !

kaLßine zorLa öqreTemessin yaßancı *2 keLime [ ! ]

ßa$ka renk mi du$Lemi$ kaLßin, kırmızı odaSında ??

sizler özel yada eşiolmayan kartaneleri deilsiniz sizler sadece çürüyen organik maddelerden ibaretsiniz!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:08 pm

BEN ÖLÜRSEM EKO SİSTEM BOZULUR

GeL ßaK ßiR eLimde göKyüzü vaR haLa
ÖteKinde kayıp giden yıLdızLar
KorkuLarda ßenim umutLaRda
*Beni ßıRaKma*

[^_^♥️]

İçimizde ne çok hırsız var,biri aldı beni götürdü sattı*hemde yok pahasına
Ah şu hırsızlarher gece rüyamda senin kılığında dolaşırlar

"Hayatımdan bi çok kişi sildimBazen o sildiklerimi özlesemde ben yapmam gerekeni yaptımAma şu an mutluyumDaha fazla canımı acıtmayın çünkü herseferinde bişi kaybetmekten yoruldumTek sözüm şu BENDEN VE SEVDİKLERİMDEN UZAK DURUN!!"

Hayattaki anlamszlıkları anlamlaştrmak için
çaba gösteren ve anlamsz veya anlmlı harektler
ypmak için uraşan anlamsz salak insnlardan bıktm!!

Attığımız her adım senkronize (:

Sayfalarca yazdım sizi
Sonra buruşturup attım hepinizi

Ne sahibim ol ne de benim

giderim bu diyardan yüreim bana kalmışsa (!)

Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez

☻☻☻(KuM Kعdĭکĭ)█☻

☺️☻☻☻H€R$EY Y@L@N ßİR T€K ߀NİM G€RÇ€K OL@N☻☻☻☺️

xxSizin qißi oLmak için ßir çaßa sarfetmiyorumLütfen ßeni kendiniz iLe kar$ıLa$tırmayın

Yaşlı bi adam gazete bayisindeki kıza "Bana bi SABAH bide AKŞAM verirmisin?" demiş Kız adama "Kalbin dayanmaz amca, sana bi POSTA vereyim yeter" demiş
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:09 pm

Bazen cdden aklım karısıo
Mala mal dnmesse Ne dnrki?*

İnsanlar grckten cok cbalıolr kendlerne aptal dmgasını vurdrmak içn
Nednse Başarıolar (: !! Uraspta başarbldkleri sayılı işlerdn btanesi olmalı bazıları içn

İzLemekLe yetinmeni tavsiye ederimZira akLını fazLa zorLamaAnLamanın mümkünatı yokNe yürek yeterNe beyinFazLa da yorma kendini diyorum yaBöLe bi a$kı ya$ayamazsın benim gbi,Ona Benim GözümLe BakamazsınBaktığını SanarsınYanıLırsınO hep BendeEn uzak oLsa da,en yakınımdaBi nefes gibi,içime çektiğimÇokLar çaresiz kaLdı,oLmaz i$te bak yine anLatamıyormÇok seviyorum BenBasit DeiL senin sevgin gibiEvt kıskanabiLrsnNefret de edebiLrsn bendn bu saatten snra
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:09 pm

sessiz sakin 1 haLdeimm yaLnızLıklar içindeimm
karanLıkLaR yeteR bna, bni 1 bn biLİrim
yoRqun dü$mü$ hayaLLeRim RüyaLaRım kedeRLeRmm herksten bıktım artk onu da söLiiyeyimm
kimseden bna fayda yok asLa 1 bn yetermbna annadım sonundaa…

göKkuşağıNın aLtında mtLuLuğu bkLeyen 2 meLeğizßizz

O kadar çok sen varsın ki içimde nefes alıp vermeye korkuyorum
Kaybederim seni diye

Gözlerim telaşta Seni her gördüğünde yaşlarını akıtmakta Kulaklarım duymamakta Senden başka sesleri takmamakta Kelimeler çarpıklaşmakta Kalbim senden kalanlara avunmakta

Sonra
Sonrası yok!
Bitti DefoL!!

sen olmasanda her türlü döner dünyam

bazı şeyler sadece mutsuzluğa sebep olur

eğer ben, sen de mutsuzluğa sebep oluyorsambırak beni

Ya$amayI çok seviyorum, bana bula$mayan herkesi de çok seviyorum =]
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:10 pm

~ Şimdi artq tek başımayım
Hiç değiLse hakkını veriyorum yaLnızLığın
iki kişilik kocaman bir boşLuktansa sensizLiqi* ve yalnızLığı tercih ediyorum

Emin oL şimdi dahada mutLuyum(!)

KraLiçenin Yanında Kral Olmak VarKen

******nun Yanında Pezevenq Oldun

Ama Bo$hVer
!
Layiiıkk olduun yerii buldnn Puhaa

Ben olabildiğimin en iisiyimSen kendi halini düşünHerkesin masalı kendine göre değil,yaptıklarına göre devam ederUnutmaman gerekn diğer şey ise bu koskoca hayatın apta bir insan uruna bitmeyeceğidirSen sadece masalını sürdürmeye devam etMantığını kullanırsan kendi masalını yaratır kendin oynarsın

Cebimde sakladıgım caputtan olan kalbim yok !

Her yeni gün bir öncekinin tekrarı,Tarih tekerrüre açık müstehzi bir hal alıyor Derin yarıklarla, çatlaklarla süslenmişSomurtkan, çığırtkan dudaklarınla

σ мαѕαℓ qüηü qєℓєηє кα∂αя ѕυѕυуσяυм
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:10 pm

iLksin!
smdiLik soN
hiC bi suRéT "sen" oLamaz
asLa yerini kimsé aLamazz!(L)

$eytan onun yerini aLırken
çıqLıkLarını duyuorum
o masum safLıqın kararıyo
içim awına qiden yıLan qißi yawa$ we sinsice
hayatın ba$ındayken gücümü kayßetmek,
yitip qitmek
kimsenin umrunda deiL biLiorum
ßu yüsden hepinisden nefret ediyorum!!!

Cehenneme Giden Yolda Yürümek KoLaydır!

ßen ßir GElindim Hayallermi Çaldılar

seNi öLdün saNdm ruhuMbiLiomusuNseNsz ya$amaya aLı$trdıLar qaLibaözLedim ruhumu

FESTIVAL GIBIYIM KATILSANA BANA

▓▓iMmOrTaL▓▓

anLamazsan anLatırLar anLadım de anLadın mı ?
anLamış qibi qörünüosun anLamazsn qeriZkaLı xD
anLaman için anLatmıorum anLamazsn nasıLsa
anLam arama bosuna anLamazsn ddim yha ,)

İsmini saYıkLasam gEri qeLirMsn ?¿?

qüNahLarımı ta$ıyanın adı hAmaL deqiLdi , meLekti( ? ),) ~~
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

Her söze verecek cvpım varama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die

aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN üSüTüP HaSTa oLaBiLiR )

Gecen gün dilenciden dayak yedim verilMEmis sadakam varmis

sevgilim bana bir gul verdi,bu gul soluncaga dek gelirim dedi,fakat hic gelmedi cunki gul plastikti

Eger aska bir ceza verebilseydim onunda benim gibi sevmesini isterdim!

geçiçi bir dövmesin şeklini çizdi tanrı topraklaravakti gelince kazma kürekle silineceksin !

kimisi kırdı umudu lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

denize düşen yılana sarılır DENİZ hanginiz? YILAN hanginiz?

düşmanlarma ekmek attım anlamlarıma anlam kattım

Haritalara bakıyorum evin yok Sözcüklere bakıyorum adın yok Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok

devam

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅ a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ:BIZDEKI ALISKANLIK!!! (bunu nicke yapıştır sigara olsun)

Alfabe artık 28 harf, "O" şimdi asker!

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

OLMADI ANNE AFFET İSTANBULLL BU LLLLLLLLAAAAAAAANNNNNNEEEEEEEE ETTTTTTT

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun

Unutmayın Biz,Siz Yola Çıkarken Annenizin ''Uzak Durun'' Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız!

''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa

p**likmi=üstümüze yok,Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê•••• G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL* *GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••• •••••ÂSL••••••••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Am i_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥️

(%) §€Ni §€v€®️Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®️iM, §€nI B€NiM KÅDÅ®️ §€V€NiD€ kU®️§uNÅ dIz€®️Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя!!!๑۩۞۩๑

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n

' //Há¥áT ¥íÑé; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ qírí$ ; ÑéDéѧíZ qéLí$Mé ; úMíT§íZ§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//

< > ßi gün KabALık ederSem haberSizce Cekip Gidersem yaNLızLığım Size ! emaneT
# :

giDen gitti | gittiği gün bitti | giDeni ben diil | giDen beni kaybeTTi |

Í Łŏωє чоu єчєѕ βєcдцѕє ωєяў ліcє Ωйє ŁооҚ дT мє ŁдTєя мє ŁдTєя ÐòйT FояGєT мє нєдяT TіcTдc Fоя чоц βєcдцѕє I Łŏωє чоu

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

●●●вєηι кαувєтмєуι şєçєηι●●●вєη кαzαηмαк ιçιη ●●●υğяαşмαм●●●

biR zamanLaR sSenin içhin aqLardım biR Zzaman Dünyayı yakaRdım am4 $imdi $eRefsizimki seninN içhin ßi kißrit biLe çaqkmam !!

*$izofrence yaşa ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerimßir tokat oLsun!!!

Resti Cektim Kadere belki isyan oldu taştı tek bir basıma kaldım ***** acısı bende saklı ama bundan sonra SikTir ettim aşkı

*Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma,ne güneşi istiyorum karanlığıma,çok değil seni istiyorum yalnızlığıma

*Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| Ne MuTLu ••¤ TÜRKÜM ¤•• DiYeN'e !

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

●['вιя qüη ѕєηι υηυтмαк zσяυη'∂α кαℓıяѕαм αşкıм'ıη кüçüкℓüqüηє ∂єqιℓ, çαяєѕιzℓιqιмιη вüуüкℓüqüηє ιηαη']●

qŌzüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa…•CiLvé yaPı0ruм écєLé…! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ’є !

Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder

Bir günün değeri bin yıla bedel,sevgimin değeri bir ömre bedel,ömrümün değeri sana BEDEL!

Ne kaLana qit derim ne gidene kaLKaLacak oLan yerini gidecek oLan yoLunu beLirLemiştir

вαηα нı¢ ıηαηмα уαℓαη¢ıуıм!!σтυяυρ вяşєу αηLαтмα αℓαу¢ıуıм!!ѕєηıη уαяαη вηα ∂єgмєѕ ¢ηмвєηмℓє σуυη σℓмαѕ мızıк¢ıуıм!!

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür Ya da bu kalbi bedenden sür!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

*!!'^+%&/(*)----Nihahaha---Takıl benle hayatın KARARSIN

*****---(Adın yada lakabın)---Her zaman burda*****

ßéYNiMDéKi TéK qüÇ oLaN NéFRéTiMé Thánk yoU… NéFRétiMi ÇékéMéyéN HéRKéSé ƒucK ¥øU !!!

SévqiM SıNıRSıZ aMa aNLıyabiLéNé DoSTLuquM SoNSuZ aMa PaYLa$aßiLéNé, SéN HaRiKaSıN aMa ßéNiM oLDuquN SüRéCé

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaqqöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiMaMa SaKıN aYNaYa ßaqMa!

hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım!

UNUTMA!! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak

Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim; Bu Yüzden Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Verin

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

ßiRGüN ßi elimde gül ßi elimde silah yanına geleceğim Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün

ayLar geChsede yıLLar gechsede1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaRßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe )

Seni sewioRum dien diLLere deiL snn icHin aaLıan gösLeRe inan!

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

вιℓιямιѕη вη∂є ραуℓαşмαk ηє∂ιя؟ηєƒєѕιη кєѕιℓιяѕє αℓ ¢αηıм ѕєηιη∂ιя!gιттιğιη уσℓ υ¢υяυмѕα ѕη gєяι ∂öη вєвєğιмσ ιℓк α∂ıм вєηιм∂ιя

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕҲ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$кzαηLı νє уαѕαкLı∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn !

•# ə٨٥٦ •$6ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!!
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:11 pm

•$13§abrım §eLametimse İntikamım FeLaketindir!!!

»¦«*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeG iL**GeRi_GeLMeYi$iN »¦«

bir گẽήίگẽυίγσґựм bir de elma şekerimi

Va®️LiK ®️uHu Te®️K eDe®️ GöZüN GöZüMDeN aY®️iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®️LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

' ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢єDσѕтυz !! ஐ๑

Kırgıήıм Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή KırgıήıмßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ

KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURUSÜN

DaLıMıZı KeSeNiN aGaCıNı KoKuNDeN KeSeRiZ•••·

"ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe"

"KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı"

"MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR"

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

DumansıZ SigaranıN, KöpüksüZ ßiranıN, SensiZ ßu HayatıN Taa *amg

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:11 pm

Ağlama Ağlat==>senin qizlice ağladığın gzyaşlarına değsin,Yine de İnat yap,Ama kin DoLmasın Yüreğin,Sevgine değmeyenler utansınki İçin rahatlasın

El ElE tUtUsAn bİrİnİ gÖrSeM gÖzLeRiM dOlUyO!bİr SiLeNim Yok HaSrEtİM tENiNe SEnSiZ YasAMaYı CekEMez OLdUM

seNi ÇoK aRıYoRuM pİşmAnIm AgLıyOrUm AnLadIm HerSeYiMsİN bNe AFFEDERMİSİN

4 NâLâ âméL péşNdé dôVûNr HâLdéÎm Vé oLdqM KoNuMLâ bâŞM dîK ôvûNr hâLdéîm,,KmNLé déRdm,kMnLé sOrUnM cVp véRn!

sNi üsMk isTêmêDim en iisi iNthr êDim Ddm 10 dâqqLık yâSm mOLsı werDim sâNqi cnntê bir sRnLk koLâsı içTim wê iLk uçâkLâ chnnêmê iNdim

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaMı ßiTirdN heLaL oLsunn

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin

heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm

seWioRum NdNmi deRsiN???

yaLnızLık aLır qötüRüR way ßni yaZık ßna

¦ °¤ isim ¤° ¦ | —— ®️em¡x —— sEnsiZ ßekleD¡¡m saDe©️e --»E©️EL «--:

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

**[ѕєη ve вєη 2’miz; QaBuL eT! eN DipTeiiz ]**

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!
gülsuyunun en guzel en cadı kızına seslenıyorum senı cok sevıyorum lan benı sevsende sevmesende senı allahına kadar sevıyorum senı

GécéLéri GéLmé JiLéT TuTaRıM,UzaTMa koLunu SanadA aTaRım,Sana KıZar KéndiMi DoğRaRımDédiM Ya GüLüm ßén PsikoPaTım!!!::

Esrardır içtikleri,Dumandır çektikleri,En güsel sözleri,Yapıştır gardaş demeleri

Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolar,bu vazolara bişey olmaz yanlız cıcekler solar!

üçlüyü tersten sardıranlara elimize emanet verip dört duvar arasına attıranlara para diye dost satanlara isyanım allaha değil tüm allahsızlara

SEN MEKTEPLİ KIZ SIN BEN SOKAKLARDAA SERSERİİ SENİN DEFTERE YAZDIĞIN İSİMM BENİM KOLUMDA FAÇA İZİ

warsın yokluğun zehir gibi yaşansın, düşte git yüreğimden sessizce, içimdeki cocuk öksüz kalsın, yorgunum gitmelerin tümüne hadi GiT

ESRAR TOHUMU TOPRAĞA KARIŞTIĞINDAA GÖZYAŞLARIN HASRETİMLE BULUŞTUĞUNDAA BU CİGARADAN HER DUMAN ALIŞIMDA HİÇ AKLIMDAN CIKMIOSUNN BE GÜZELİMM!

Dağlarda namımız,şehirde fiyakamız,her güzelde numaramız,ESENTEPEDE
adımız,her dostumuzda bir mesajımız saklıdır

GECENİN YARGICIDIR DOSTLARIN KRALIDIR,BELANIN TAM
KENDİSİDİR,ÇARESİZİN KURTARICISIDIRTAM BİR AŞK ADAMIDIR
ONU ANLAYAN YOKTURSEVENLERİ HEP DÜŞMANIDIR GEL GÖR Kİ
ONUN DÜNYADAN HABERİ YOKTUR,TEK BİR MEKANI VARDIR ODA
KÖPRÜ ALTI TİNER LOKALİ,NERDEN GELDİĞİ BİLİNMEZ

bir PİÇ olup İMPARATOR olmaktansaaaa ONURLU bir HİÇ olmayı tercih
EDERİMM

Günahın en has hali ihanet
Hakkımı ver gideyim adalet
Son kozum olsun zorda sükunet
KENDİME SARILIR DONARIM

UNUTMA! NASIL SENSIZLIGI BEN YARATMADIMSA TADACAGIN
BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin Dünya unutursa dönmeyi,
Rüzgar unutursa esmeyi,
Aşıklar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma
Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var seni anmak da güzel seni özlemek kadar

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin Çünkü benim için çok özelsin aşkım

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK ! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık!

EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER

PaRamıZ mı Var eSRaR aLmaYa ŞeKLimiZ mi Var KıZ TaVLamaYa BiR CaNım Var oDa FeDa oLSun SaNa

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

MüSLümCüYüZ JiLeT aTaRıZ ŞiFaLıYıZ Can YaKaRıZ aLem DeDiKLeRi BuYSa öLüMüNe isYanKaRıZ

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ >>> BozKurT <<<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

eCeLLe SözLü öLümLe NiŞanLıYız TeSaDüFen DoĞDuK YaŞamaK ZoRunDaYıZ HeRKeS aKıLLı oLSun BiZ ŞiFaLıYıZ

SANA ILK YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLIYECEGIM SIRF YALAN OLSUN DIYE SENI SEVIYORUM DIYECEGIM
:'(
Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim!!
BIRAKIP BENİ ŞİMDİ YALNIZ BAŞIMA,GELMEDİ YARİM SON DEFA KARŞIMAYORGAN İSTEMEM BU SON YATAĞIMDATOPRAK İŞLESİN SENİN BOŞLUĞUNA
Eğer bir gün seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say!
Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdenizBize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz

KİMİNE GÖRE KRALIM KİMİNE GÖRE YALAN KİMSE ÜSTÜNE ALMASIN ADAMINA GÖRE ADAMIM

BENİ SEVENİ HAYATIMA SOKARIM BENİ SEVMEYENIN HAYATINA SOKARIM

GİDENE KAL DEMEK ÇARESİZLERE KALANA GİT DEMEK PİÇLERE HAK EDENE YOL VERMEK BİZE YAKIŞIR

BİZDEN HER TÜRLÜ HERKESE GİDERDİ TAKİ SENİ TANIYANA DEK GÜLÜM GÜLÜM DİLİM SENİ RAHATSIZ ETMISSE SUSARIM BI DAHA KONUSMAM GOZLERIM SENI RAHATSIZ ETMISSE KAPARIM BI DAHA ACMAM VARLIGIM SENI RAHATSIZETMISSE OLURUM BIR DAHA GELMEM AMA SEVGIM SENI RAHATSIZ ETMISSE ISTE BUNUN ICIN OZURDILERIM

sen bana yasaksın ben sana TUTSAK YUREGIN KABRİM OLSUN SENI KALBIME GOMDUM

BU HAYATTAN ÖĞRENDİĞİM TEK ŞEY SEVEN SİKİLİR SİKEN SEVİLİR

tutamadım verdiğim sözleri silemedin yaşlı gözlerini ölüm yakın görüyorum izlerini hadi son bir kez tutayım ellerini varlığımda kıymetimi bilmeyeni yokluğumla cezalandırırım
ölümden yana korkum yok ben varken o olmayacak o oluncada ben olmayacağım
ne halden anlarsın nede sorarsın hainsin bir boşlukta kalmışsın acımazsın vurdum duymazsın gözü doymazsın anlamazsın
atsam önüne sevgimi bağrına basmaz mısın yar ama bu kadar kalsiz olmazsın yanlış yoldasın!!
bebek yüzlüm ben senin gözlerindeki yalnızlığı sevdim sen ise beni sevmeyip yalnızlığı seçtin
sensiz geçen aylar senelere vurdu gerçekten yürekten sevmek bu kadar zormuydu!!
şimdi bana belki pişmansın ama neye yarar benimle olsaydın ölümüne kadar
bitmedi dertler dostlar namertler hepsi sertler yapamadım anne affet istanbul mu lanet!

SENİ BİLMEM AMA BEN KARARLIYIM ŞU GARİP DÜNYADAN CAYALIM GİTSİNBU AŞKDA SENDEN ÇOK BEN ZARARLIYIMBİR KUMAR OYNADIK DİYELİM GİTSİNİÇİMDE BİR HİS VAR BENDEN PES DİYOROLMAYAN DUADAN ÜMİT KES DİYORMADEM Kİ BAHTIMIZ BÖYLE İSTİYORKADERİN EMRİNE UYALIM GİTSİNSENİNLE BURCUMUZ TUTSAYDI KEŞKE ASLANLAR BİR BAŞKA YENGEÇ BİR BAŞKAYARINI OLMAYAN HAYIRSIZ AŞKAAYRILIK NİKAHI KIYALIM GİTSİN(N&N)

biz doluyu bosa vuranlardanız her ne kadar cilalı tas üstünde dans etmesini bilmesekte her karakolda ismimiz her cezaevinde resmimiz her meyhanede masamız her dostlarımızda façamız her bu sitedeki gardaslarımızdada argomuz vardır

Dizlerimin Üzerinde Yaşamaktansa İki Ayağımın Üzerinde Ölmeyi Tercih Ederim

yeri geldiginde gitmek Gerek !
Yeri geldiginde susmak gerek !
yeri geldiginde konuşuruz eLbEt!
yEri geldiginde görüşürüz eLbeT !
Bizdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz KurTcUyuZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz

Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim :@

GözLerinde Bulut Bulut Bi His Diyor Onu Unut Sanki Yoktu Hiç Bir Umut OLsun Sen Sevdinin Genede ELini Tut MiLLet ÇakaL OLmuş Yokmu Piyasada Sevdiği Uruna ÖLeçek Kurt!!!

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız(ßu aL£md£ H£rk£s£ iSyAn)

SéVDiMDé Né oLDu : ToRBaCıLaR éN iYi DoSTuM, éFéS PiLSéN iSé ZéNqiN oLDu

Yarın Yeni Bir Güneş Doqacak, Yeni Bir Gün Baslayacak, İstersen o Güneş Doqduqunda Herşeyi Düzeltirsin, İstemezsen o Güneş Bir Gün Senin Üzerinde Batacak

komuzda üç beş faça yarası,,, bunlarda bir kahbenin hatırası,, sevdikte ne oldu,, EFES zengin ldu

nefes almak harap olmuş bedense harap elimizden düşmüyor nedense esrar şarap ümit etmek zaten bana çoookkk uzak be kardeşim

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç yemektir delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir

EY VEFASIZ BIRAKIP GİDERKEN HİÇ DÜŞÜNMEDİN Mİ Bİ ESRARKEŞ OLACAĞIMI SENİ ARAYIP BULAMAYINCA CANIMA KIYACAĞIMI HANİ TEK BENİMDİN TEK BENİ SEVERDİN NERDE SÖZLERİN NERDE YEMİNLERİN GENÇLİĞİMİN KATİLİ OLDU SENİN O ESRARLI GÖZLERİN

SABIR DERSEN FAYDASIZ NE SEVGİDE NE AŞKTA NE DE HAYATTA GÜLMÜŞÜM IZDIRABIM DOĞUŞTAN BEN DOĞARKEN ÖLMÜŞÜM

USTURAMA JİLET TAKARIM VÜCUDUMA DERİN FAÇALAR ATARIM ALEMİN KRALI OLSAN NE YAZAR BE GÜLÜM SENİDE MERMİ MANYAĞI YAPARIM

BİR KIZ SEVDİM VERMEDİLER SEN SERSERİSİN DEDİLER ARAMA AŞKIN CİLVESİNDE BAHANE BEN SERSERİYSEM BUNDAN SA-NA-NE

uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak Saßahı ipLe ceKeceKsin Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin!

Millet dayı olmuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz DUMAN olmuş

Sitem etme ALLAHA günahkar olursun gönül verme KULUNA İSYANKAR olursun

Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem beni bilirsin kararımdan dönmem çok geciktin her şey için artık vursanda ÖLMEM…

Sigaranın ucunda aşkın tüter bu aşk ancak mezarda biter benden başkasını seversen onun kollarında geber

SENİN RUHUN FAHİŞE OLMUŞ GÜZELİM BEDENİN BAKİRE OLSA NE YAZAR

BEN SENİNLE TOPRAGA GİRERİM DİYENLERİ ÇOK GÖRDÜMAMA BEN ÖYLE DİYENLERİ TOPRAGA ÇOK GÖMDÜM

kız diye önem verenin güzel diye kaşar sevenin mafya olsa mekanını kral olsa tahtını yakayım

kurtlar vadisne özenip rajon kesenin sagır odaya özenim ajan olmaya çalışanın kaybolan yıllara özenip beline silah takanın bizde sokaklara özenip piskopat takılırız

ben öldükten sonra aklına gelirsem mezarımın üzerine 1 şişe şarap bırak orda rahat içerim
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

gözlrim esrar 2 fişek ottur duygularım erıon 20 gram tazdur

gözler vardır, sözleri yaratan
sözler vardır,saatlerce aglatan

biz ne çakır gibi rajon ne polat gibi kelle keseriz biz sadece dostlarımızı allahına kadar seweriz

Ölmek! kalbin durmasıı değil be güzelliim! giden sevgiliniin sırtından vurmasıdır

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi

Paramız mı Var Esrar Almaya
Şeklimiz mi Var Kız Tavlamaya
ßir Canım Var Oda Feda Olsun Sana

Resti Cektim Kadere ßelki İsyan Oldu Taştı Tek ßir ßaşıma Kaldım Kahbe Acısı ßende SakLı Ama ßundan Sonra S!kt!r Ettim Aşkı

ADAM DeDİĞİN SAPINA KADAR YİĞİT OLMALI,Ne KARINCAYI İNCİLTMeLİ NeDe OZANLARI YAKMALIÖYLe SANSAR GİBİ PUSU KURUP PUNDUNA GeTİRMeKTe NeYMİŞ? ADAM DeDiGin DOSTUM YÜReĞİ VARSA eĞeR,GeTİRİP ORTAYA KOYMALI!!!

GAMLIYIM AHU GÖZLÜM SENSIZ GECELERIMDE BIR TESELLI ARIYORUM BU AKSAM, GARIPLER MEYHANESINDE BEN BIRCARE BIR KULUM, NE GELIRKI ELIMDEN? KALBIMDEN YARALIYIM, AYRILMISIM YARIMDEN

BENİM SENİ SEVDİGİM KADAR KİMSE SENİ SEVEMEZ BENDEN BASKA HIC KIMSE UGRUNDA OLEMEZ ISTERSEN ELLER KIYBETİNE BİLMEZ BENIM SANA OLAN ASKIM BENIM SANA OLAN DUYGUM VE BENIM SANA OLAN BU SEVDAM HİÇ BİR ZAMAN BİTMEZ!!

Bizler Serseriyiz Gece Gündüz içeriz Tek sucumuz Sevilmeden SevmemizSanmayinki YaLÇın aglamaz YaLÇın aglarsa Kimse Susturamaz YaLÇınN Kaybolursa Kimse BuLamaz Anladinmi GüzeLim Herkes YaLÇın oLamaz

Sende Git İstersen Fathise GönüLLüğün *****Liği Koymaz Bize!Sende unut git İstersen Bizim GönLüMüz ****** DeyiL aMa UnuTaNi uNutuRuz *****Çeeee!!

ARDINDAN AGLAYAN BIR CIFT GÖZ PARAMPARCA BIR YÜREK VE YIKILMIS BIR DAG GÖRMEK ISTEMIYORSAN, CEK SILAHI DAYA ANLIMA TITRERSEM NAMERDIM SEN VURDUNDA BEN ÖLMEDIMMI!!

BEN!! SEVDAMIN GÖLGESİNDE YETİŞEN ÇİÇEKLERİN TOHUMLARINI ALIP, GÖNLÜMDEKİ HASRET DOLU MEVZİLERE EKTİM VE ONLARI BEDENİM HER PARÇALANDIĞINDA AKAN KANIMLA BESLEDİM ADINADA NEFRET DEDİM!ONUN İÇİNDİR Kİ NEFRETİMDE SEVDAM KADAR BÜYÜKTÜR!!

ÇIKARSINLAR SENİ SATIŞA,BİR LİRA VERENE LANET OLSUN

hayatta zamanın varsa herşey gelir geçer herşeyin varsa zaman gelir geçer

BENSIZ GECEN GUNLERIN HESABINI VEREBILECEKMISIN BIRAKIP GITTIN BENI HELAL OLSUN SANA BU KALBI PARAM PARÇA ETTIN BIR GUN DONMEYI DUSUNURSEN BEN GENE BIRAKIP GGITTIGIN SOKAKTAYIM NE YAPARSAN YAP BEN SENI GENEDE SEVIYORUM BE GULUM

yaralıyım dertliyim,doğuştan kederliyim,öyle başımı döndürdün ki,bu alemin neresindeyim

sen hiç ölümün gölgesinde yaşadın mı ****sine ***ine kurşun sıktın mı bir yetimin elinden tutup kadere rest çektinmi bilirsin kardeş ben bu alemde kral tanımam alemi alem yapan 3-5 çakaldır alem buysa kral benim ama 3-5 çakal için krallık bize yakışmaz diyorum

dunyadakı herkes serefsız be gulum ama sen ustune alınma cunku sen herkes deılsın ama herkesten daha SEREFSIZSIN

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM

BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın!!
aLaynısa sLm

yola kazık cakılmaz daga karsı bakılmaz bıze catalarmutlu derler bızle basa cıkılmaz

ben sensiz geçen günlerime yanarken belkide sen SEVİNECEKSİN!ama şunu bilki birtanem bir gün sende SEVECEKSİN!

bizde damar yollarında kaldık bu kadar olur ! allahım ya beni al yanına ya da sen gel yanıma

bu gece yıne ıctım yanlızz bu kezz serefıne degıl serefsızlıgıne ıctım

ÇAKALIN PADİŞAH OLDUGU YERDEİT OLMAK KOLAYDIRKONUŞMAK GEREKIRSE SUSMAK ZORDURNAMERDİN SOFRASINDA YERİMİZ YOKTURMERT OLAN GARDAŞLARIMA SELAM

sayfa güzelde birde burdan okuyun bakma zeytin burnuluyuz ama sesimiz kaba vücudumuzda yara serseri yiz serseri ama serseri larde ağlar bunu unutma cerrah paşalı deilizki ablamız olsun polat deilizki elifimiz olsun biz zeytin burnuluyuz buda size kapakolsun biz yalılardan köşklerden gelme deil zeytinnin isyankar sokaklarındanız sosyete kızı

,

hayat üç buçukla dört arasında geçer,ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

mısın melek misin sanki benden yürekli misin_?

kimseye kendimi tanıtmak gibi bi derdim,ne de kimsenin beni tanıması gibi bi lüksüm vardır

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur

ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir her bir satırm kırk yılın başında halim hatırm sorulsa ne yazar sorulmasa neee MÜSLÜM GÜRSES

Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız tesadüfen doğduk yaşamak zorundayızdeğilmidir sonumuz bir avuç toprakkorkumuz yok ölümden tek korkumuz unutulmak

KaLbiNDe YoKSa YeRİM MüHiM DeYiL BeN AYaK TaDa GiDeRiM!!!

(U)Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!(U)

Dermansız Dert Olmaz Sevdasız Gönül Olmaz O Gözler Neden Bana Bakmaz Küsme Sakın Birtanem Yarsız Hayat Olmaz !!!

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe! HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe! AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe! AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM :'(

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez

SiVaSLıNıN GüNLü BiR BaŞKa SiVaSLı DoYMaZ AşKa HeLe BiRDe SeVDiGi VaRSa SiVaSLı ÖLMeZ ASLa !!!

EsRaRı ÇeKMiŞ GöZLeRi KaNLı YüRüYoR SiVaSTa BiR DeLiKaNLı BoYNuNDa SiYaH BeYaZ ATKı BeLiNDe SiLaHı HaYaTa KüSMüŞ AmA DoSTLaRıNa SeVDaLı BaKıŞLaRı MaHSuM AmA BeLaLı ÇüNKü O BiR SiVaSLı !!!

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

SİTEM ETMA ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN,GÖNÜL VERME KULUNA İSYANKAR OLURSUN

usturama jilet takarım vücuduma derin façalar atarım alemim kralı olsan ne yazar senide mermi manyağı yaparım

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

Dikmen merkez akıllı olsun herkes Çatılır kaşlar kesilir başlar en büyük aşklar(semtin ismi) başlarr

Gururn başladığı yerde Sevgi son bulur

aşk fransada trajedi , İngilterede Komedi , Almanyada Dram , TÜRKİYEDE HARAM

Çekeriz emaneti bozarız adaleti Mahallemizden geçilmez elimizden su içilmez biz (semtin ismi) bize RACON kesilmez

Dumansız cigaranın , patlamayan hapın , Köpüksüz biranın , Mermisiz silahın , Manitasız hayatın taa ***

Sevgiler sahte , insanlar ***** , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun !!!

Alem oyuncu olmuş sokaklar Sahne Sevdiğim Bi kız vardı O da Olmuş *****!!!

Kız diye özen göstereninGüzel diye kaşar sevenin Para olsa için dostunu satanın Kral Olsa tahtını mafya olsa mekanını ******* !!!

Sevgime ihanet eden sevgiliyi Kurşuna Dizerken Titrerse Ellerim O titreyen Ellerimi Kesmezsem Şerefsizim !!!

Biz belimize Silahı Silahla vurulmak İçin KoyDuKK !!!

ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni kral biliyr kızdımmı dünyayı yıkar biliyor, ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni 1 kız için bu kadar düşeceğimi bilmiyorlar

barda iki bardak tekilaya kulakta bir küpeye satılıp unutulmuşluğu var bu yüreğin!!!

buda benden delisormuş deliye sen hiç aşık oldunmu diye deli gülmüş deliye ben neden delirdimki diye

çek silahını daya sırtıma titrersem namerdim sen vurdun da ben ölmedim mi

yam sustururuz ya kan kustururuz ezanla başlar selayla biteranlayana değil alayına gider
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:12 pm

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar!

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz…

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yârim olsun Kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun para şöhret elin olsuntatlı dilin benim olsun Sensiz geçen yüzyıl değil Seninle gecen bir gün benim olsun aşkım

Bir gün sen de beni ararsın Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış
Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış
Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış
Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış

Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda
Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!
Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR

BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM

fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz

kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım

Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim

SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS

Sen Benim Adımı Bile AnamazsınBırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen YaktınSEN İSTEYEREK YANDIN!!!

Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu
Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi

seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem

DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI
SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim!!

n e g ö z l e r i n d e b i a n l a m n e d e s ö z l e r i n d e b i ç i k a r a r a r i m , h a y a t i k u r a l l a r a g ö r e d e g i l k a f a m a g ö r e y a s a r i m !

H e r G ü n B ö y l e y i m i s t e B e n M a h k u m A s k k e l e p ç e ! ! !

B i r S e v d i g i m V a r k i S o r m a y i n B e n o N a D e L i o B E N D E N D E D e L i ! !

s e v d i m b e n s e n i n e r d n b i l e y d i m s e r e f s i z l i g i n i ayrıldık sna anlatamadm kaçtım kaçtm kurtulamadım

Ben sana kıyarmıyım o kadar hiyarmiyim

Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

FOrMat ATtım ANıLaRıma

BnDEn YeNİ Bİr BEn BEkLiYOrSan HaTaLıSın

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

NaSL ßr $éwdAYsha ßu Kr$hı kOyamam DayNmam KısKnrm $éni PayLa$hamaM

O qÖnl qöNlüMé ß0$h DiéMi qiRdi SöLé qöNLm $héN sÖLé Na$HL SéwDiqiM!

ßu KaLaßılıın İÇnDé YapAYlNz H!$$éTMéqTéNsHé DünYnn ßr Ucnda Téq ßa$ıNaYm

SEniN iÇİN aKaN gÖzyAŞlaRıM kUrşuN oLSUNsenn bnİ vUrDUğN gBi kAlbNdn vURSuNHERşEyİ biİRKtiRdiM içMdE tEk kElİmEyLE bRlEştİRdiM sOnUNdAdefollllll!!!!!!
KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:12 pm

вαzєη кα∂єяι вєℓιяℓєя уαzı уα∂α тυяα

inSan oğLu nankÖrdüR değer weRmez kimseye ,bende inSan^m sonuçta fasLasıNı bekLeme !

♥️ Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır Alayına YOL(;

♥️ CeHenneM boş BüTün ŞeyTanlaR buRda (;

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum !

Öyle bir demki ruhum
Hiç olayım derken meğer hep olmuşum

KorkMa biR daHa geLmeM üstüNe (

* bnm yo0L werdiqLeirm miLetin iLqi aLanı o0Lm$ wayy anASını satim

*taNrı hepiNize birer yüz weRmi$
ama siz oNu ba$ka yüZLere çeviriy0rsunuZ

ıSsız sokaqın
O piS kÖ$eSinde
AqLayarak öLmek iSti0rum !

bírtek acı çektiğimde yaşadığımı hissedebilíyorum ! belki bu yúzden kendime çok defa acı çektirdím
çaresiz kaldığım o kadar çok anı hatırlıyorum kí
herkesten kaçmak istediğím zamanlar o kadar yakın kí
yapabilir miyim, terkedebilir miyim yaşadığım yerleri híç bilmiyorum ama, gitmeyí hep istedim
Lanetliiiiiii!!!!!!!!!!

Tenimde dudağındaki şarap kokusu, Ruhumda beni terkedişlerinin hüznü var, Umutsuz bi çocuk besliyorum En karanlık gecelerimde

>>Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :

MesajKonu: Geri: Nick Arşiv^m   Nick Arşiv^m - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:13 pm

màdém'Kî $u hàуàTTà YéRi dσLduruLmàyàcàk îηSàn yσK σZmη éSkiLéгé sLm y£niLéяé ĐéVàmM()

Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica

hoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK

нєя кαяєѕι ѕιуαнα вσуαимιѕ вιя вυℓмα¢αуιм çözмєує çαℓιѕтιкçα, ιçιм∂є кαувσℓυяѕυи

ŇέFŘЗ†э §ëvĢįDeN DãĤā çǿΚ ίήǻЛιЃІМ çūŅκű δĒvĢΪήίΠ ŚǻĥΤ∑ѕї όĻŲŗ äΜä ΠēƒŖε†ій ДδŁД

Elmada dolaşan kurt hikayelerimi yemiş,gözlerimin boyası akmış ağlarkenBenim filmim renksizmişYağmuruma yanmış acının iklimi,kalbim merdiven boşluğunda asılı kalmış

hαчαтιмdαn qїdεnLεяßїя dαнα qεяї qεLмεчї нαчαŁ εтмεчїnнαчαтιмα чεnї qїяεnLεяqїтмεчї dusunυяsεηїzнїc ßεкLεмεчїη тαnιмαкsα αмαcιnιzduяuρ dїnLεчїn ßαsкαLαяιndαn

* adı hayat olan bir d3nklem kur kafanda, sonucunu bulabilirsen ßaaaada haßer ver{x|0>x<3 } ??

*UmrunusDa deiLim uMrumda yoksunuS denqLemi qurdum anLamıyrsunus

eLinde cennet cehnnem oLsa dahi adaletsz oLan hich biseye EGİLMEM!!

†tersh hacLıLar yéryüzüne indiqnde,huzur insanLara,acı ceqmek tanrya kaLmısthır†//(666) bLoodthirsTy SaTan

*rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !|

* вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

**öZenDiNiss hAAdıMı yaShamaqLa mesgLmmm

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRumşimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

*Hayatın anlamı yoktur, olamaz da

* Melankoli, egoizmin düş halidir
Sen Benim Adımı Bile AnamazsınBırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

*özéйTii àşkLà®️__
*Şey AJapa faSLadan 2 kanadın vaYsa veYebLymsn ? BenmkiLeyi kıydıLayda

*ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s!n!! g€r€km€z!!

*birR çıqLıq buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

*ßeni ßendeN bashKa qimSe iLgiLnDrmEZ kiMseDe ßnLe iLgiLnMeSn GreKmes xD

*iyLkLerini ßir kEnara atmaDn öNje hayaLLeriNi yık öLmL

*Ruhsal çöküş

*Belki dürüst bir adam olurum günün birinde

*Yaptım Şimdiye kadar eLimden ne geldiyse
*yaŞamıNı YEniDEn yaşayabiLSeyDm

- Gücün yetmez isinmaya,, hApsoluncA yalnizligA

-herkezi sevebilirdim SENDEN baslamasaydim

-Düsmani affetmek Dostu affetmekten daha kOlaydiir!

-Tas ve sOpa kemikleri,, sözler iise kAlpleri kirar

-Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

-…çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη…

-Dunyáá yikilsá üzeriméé, SON SOZUM yine iki kelime /SENI SEVIYORUM\

- UNUTMA her erkegi diz çökturen biir KADIN var!

-OLMAZSA olmazimsin SENDEN baska kimim varkii

- Gitmeem biir yere TAS olup kirilsam BIN kere

-sevmek hayatın ta kendisidirbedeli onu onsuz sevmek bile olsa

-Eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

-Güzel kiz insani mutlu eder,, Kötü kiz ise filozof eder

-Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

-уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-BENİ BOŞUNA ARAMA BEN SENİN TELEFONUNDA DEĞİL KALBİNDE KAYBOLMUŞUM!

-Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez

-En büyük delilik değilmii hiiç dönmeyecek olanı beklemek?!

-ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є

-Ne zaman duraCak bilmem kafamdAki dönme dOlaplar,,?

-Sen Olmassan bu cAn bAnaa yaramazz!

-yAgmuur oluur üzeriine yAgarim,, yiLan olur mezarina dAlarim [ölsen biLe benden KURTULAMAZSIN!]

-Vicdanı tertemizdi, çünkü onu hiç kullanmamıştı

-Gel kAlbiimde yAsa valla kira istemem

- Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi

-Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

-Acilar beni YIPRATACAK ,, mutluluk hep senin OLACAK!

-kaliteni baskasi belirlerse UCUZA gidersin

*cehennemde yaşadığım için cennet hakkım

*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım !!!

*benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana
kadar çok üzdüler

*patakla ruhumun karamsar çocuklarını al ellerinden şekerli elmalarını

*sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI

*HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI

*tanrının elinden yazılan mektubum ben

*içimi kemiren her fare için bi kapan yarattım

*yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ

*HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİNİM!!!!

Nick Arşiv^m
8 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Nick DeğişimLeri