Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı

3 posters
YazarMesaj
BяeηĐα

BяeηĐα

AktifLik :
W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Left_bar_bleue999 / 999999 / 999W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Right_bar_bleue

TakımLar : 5
Ruh HaLi : agresif
Rep Gücü : 9
Doğum tarihi : 14/04/93

W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Empty
MesajKonu: W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı   W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 2:20 pm

W.A.S.P. frontman’i BLACKIE LAWLESS politika ile ilgili konuştu.
Bulgaristan’ın Tangra Mega Rock radyosundan Vassil Varbanov , Blackie Lawless ile bir söyleşi yaptı. Yeni albüm “DOMINATOR“ün içeriği ile ilgili de konuşan Blackie Lawless , Orta Doğu’daki karışıklıktan , Amerika’nın savaş politikalarına , Iran’daki olası bir savaştan , Washington DC hükümetinin haksızlıklarına kadar bir çok konuya değindi.
Söyleşiden önemli kısımlar şöyle:
- Tangra Mega Rock: Konuştuğumuz tüm Amerikalı müzisyenler , Amerikan Devletinin saçmalıklarından bahsediyorlar. Irak’taki savaş yani sözde “terörizm karşıtı savaş” …
- Blackie: 70′lerde ne olduğuna bakın. Müzik geri döndü , ve insanlarda bir farkındalık yarattı. Ve bu farkındalık en sonunda Vietnam Savaşı’nı durdurdu.

- T.M.R : Bu halkın bir görüşü mü yoksa daha çok insanların kalplerindeki birşey mi ?

- Blackie: İkisi de. Abraham Lincoln’un Amerika ile ilgili söyledikleri gibi - biz Amerika’nın devletiyiz , Amerikan halkı tarafından ve onlar için bir devletiz ve hala buna inanıyoruz. - Bazen , bir kişi çıkabiliyor - şimdiki gibi ( Bush’u kastederek ) ya da Richard Nixon gibi - ve bunu değiştirmeye çalışıyor. Ama bu bizim sistemimiz değil ! Demek istediğim şu ki , Başkan hiçbir zaman meclisin dışında birşey yapamaz. Bu faşist olmaktan başka birşey değildir !

- T.M.R : Birkaç dakika önce 70′lerden bahsettin. Ama o zamanlar devlet ile ilgili birşey söylemekte problemler yaşayan insanlar vardı. DOMINATOR albümündeki söylemlerin yüzünden başına bir sorun geldi mi ?

- Blackie: Tutkuyla birşey yaptığınızda, olaylara söylediğiniz kısımdan bakmıyorsunuz. Öncelikle size ne doğru geliyorsa ona göre hareket etmelisiniz. Eğer bundan sonra birşey gelirse başınıza , sadece gelir… 70′lerde iş biraz farklıydı. Biliyorsun , eğer 17 yaşındaysan 1 sene sonrasında 18 olup Vietnam’a gidiyordun. Ama şimdi bu yok. Şuan profesyonel bir ordumuz var. Ve “Bu benim başıma nasıl olsa gelmeyecek , öyleyse s*ktir et , umurumda değil” gibi düşüncelere kapılmak çok yanlış olur. Ama şuan insanlar hala ölmekteler çünkü Amerika tamamen saçmalıktan ibaret olan bir savaşın içerisinde ve bu devam etmemeli. Amerika’nın orada işi yok ! 11 Eylül’den sonra bunu yapanları lanetledim , evet hala da lanetliyorum. Bunu yapanların vahşi hayvanlar gibi yakalanmasını da istedim , hala istiyorum. Ama Irak ile alıp veremediğimiz birşeyin olmaması lazım. Amerika’daki herkes bıkmış durumda. 70ler ile şimdikinin çok farkı var gerçekten. Eskiden öğrenciler üniversiteleri ateşe verirlerdi , çünkü biliyorlardı ki sırada onlar vardı ve Vietnam’a gideceklerdi. Şuan öyle bir durum yok , savaşta olan bir ordumuz var zaten. Demek istediğim şu ki , dünyadaki herkesin Washington D.C’ye baskı yapması lazım ! Bu savaş durdurulmalı !

- T.M.R: Bundan sonra ne olacak peki ? Sence Iran’da da bir savaşa girecekmiyiz ?

- Blackie: Bunu bilmiyorum , kristal bir küreye ihtiyacımız var bunu görebilmemiz için… 2 yıl önce insanların Irak’taki savaş hakkında “sadece petrol için bir savaş değil” dediklerini hatırlıyorum. İş kurduğunuzda şubeler açmak istersiniz değil mi ? Amerika neden kuvvetlerini Dubai’ye götürüyor şuan ? Neden olduğunu biliyor musunuz ? Çünkü Orta Doğu’da şube açacak en iyi yer orası ! Amerika , silahlarını satacak daha stratejik biryer bulursa oraya da gider. Tarih bunu zaten göstermiştir , ateş açmadan , insanlara ekonomik ve sosyal açıdan hükmetmenin en iyi yolu budur. Orta Doğu’daki olay şuan tamamen bu.

- T.M.R: Peki sana göre tünelin ucunda bir ışık var mı ?

- Blackie: Bu işin bana göresi sana göresi artık yok. En önemli şey dünya için daha iyi neyin yapılabileceği….

… Tüm bunların sonucunda , albümüme bu yüzden “DOMINATOR” ismini verdim.
https://rockturkey.forumdizini.com
AyseqL
RockTurkey BağımLısı
RockTurkey BağımLısı
AyseqL

AktifLik :
W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Left_bar_bleue500 / 999500 / 999W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : bezgin
Rep Gücü : 3
Doğum tarihi : 30/08/95

MesajKonu: Geri: W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı   W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 4:20 pm

p.için zaoL
XαηĐяα

XαηĐяα

AktifLik :
W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Left_bar_bleue999 / 999999 / 999W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : asık
Rep Gücü : 10
Doğum tarihi : 24/08/94

MesajKonu: Geri: W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı   W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 3:05 pm

TesekkurLer Smile
https://rockturkey.forumdizini.com

W.A.S.P. BLACKIE LAWLESS Orta Doğu ve Yeni Albüm ile İlgili Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lordi Yeni Albüm - Yeni Video
» Evanescence Röportajı
» Astral dıvısıon röportajı
» Anathema Jamie Röportajı
» Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor