Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor

YazarMesaj
XαηĐяα

XαηĐяα

AktifLik :
Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : asık
Rep Gücü : 10
Doğum tarihi : 24/08/94

Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor Empty
MesajKonu: Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor   Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 11:13 pm

Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor Evanescence20promo-tod%5B1%5D

EVANESCENCE grubunun solisti Amy Lee son zamanlarda yeni bi album icin kollari sivadi ve yeni sarkilar yazmaya basladi…yazdigi yeni sarkilarda folk ve celtic ezgiler kullanacagini ve sarkilarinda sadece duygusal bir tarz olmayacagini da ayrica belirtmis…Amy’nin Grup disinda hayali olan film muzigi yapmakda planlari arasindaymis kafasinda bazi projeler oldugunu ve dogru insanlari buldugunda ise bunu gerceklestireceginide belirtmis…Verdigi reportajda Grup uyelerinden gitarist John LeCompt ve Davulcu Rocky Gray’in dramatik bi sekilde gruptan ayrilmalarinada deginmis…John ve Rocky Gruba katildiklarinda ‘’Fallen ‘’ yeni tamamlanmisdi ve bizimle buyuk islere adim atmakdan memnundular ne kadarda muzik stilleri bizden farkli olsada ama zamanla sıkıldılar kendilerine biz nerdeyiz ne yapiyoruz demeye basladilar yazdiklari EVANESCENCE tarziyla uyusmuyordu ama ben grup icin o an yapilmasi gerekeni yapiyordum ve yaziyordum ayrilikdan bu yana kisa surelide olsa John ile konusdum ve pozitif yonde oldu cok az grup vardir eski uyeleriyle birlikte devam etmek isteyen …Amy bunu ilerki zamanlarda gorucez artik demis…
https://rockturkey.forumdizini.com

Evanescence Yeni Albüm İçin Şarkı Yazıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lordi Yeni Albüm - Yeni Video
» HERETIC SOUL dan 2 Yeni Şarkı
» Duman dan Yeni Album
» Kreator'ün Yeni Albüm Detayları
» Replikas yeni albüm kayıtlarına başladı