Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KomiK HaberLer

YazarMesaj
BяeηĐα

BяeηĐα

AktifLik :
KomiK HaberLer Left_bar_bleue999 / 999999 / 999KomiK HaberLer Right_bar_bleue

TakımLar : 5
Ruh HaLi : agresif
Rep Gücü : 9
Doğum tarihi : 14/04/93

KomiK HaberLer Empty
MesajKonu: KomiK HaberLer   KomiK HaberLer Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:50 pm

Temel Fadime'ye evde kimse yok demis. Fadimede gitmis .Hahhah bu güzel espriden sonra bir yazıma daha başlayabilirim Smile

Sevgili Günlük,

Bugünlerde çok yalnızım oğlum lan aha şimdi ağlayasım geldi ne var 2 dk sussan neyse ben devam edeyim.Oğlum lan bizim hatun bizi terketti lan yani beni yanlış anlama.Oğlum o hatun dünyada bana katlanabilecek tek kadındı lan benim gibi hıyar salatasına başka kim katlanabilir ki ha pardon seni unuttum bide sen.Ama o senin katlanmaan benden kaynaklanmıyor o senin mallığın ne öyle bakıyon öylesin işte.Neyse off yalnızım ya artık her sabah kafamı suya tutup üstüne limonda sıkmıyorum.Bugünlerde öyle canım sıkkın ki canımın sıkkın olmasında başka 2 neden daha var.1.si Annemin recep ivedik babamın Mustafa topaloğlu hayranı olmasıdır.Hergece onların televizyon kavgalarını dinlemekten iğreniyorum abi mustafa keser dururken mustafa topalğlu izlenir mi ya Neyse biz yalnızlığımıza dönelim sevgili günlük hayatımda sen annem ve babamdan başka kimsem kalmadı ağzını burnunu dağıtacağım bir hatun bile yok.Hatundan ayrılış sebebimi sana açıklayamadım bir açıklayım ama ağlama tamam mı ?Hatunla hayvanat bahçesine gittik dedim ki ona: Ben çok hayvanseverim biliyor musun? oda bunu bir hakaret algıladı gerizekalı.İlk önce o cümleyi söylediğimde şöyle mal mal baktı ardından defolup gitti.Bugünkü günlüğümü bir türküyle kapatacağım.

Şurup gibiyim şurup
turp gibiyim turp turp

ben ateş sen barut Hmmmm
öptüm seni şap şup

şaka değil
işte şurup
krizlere girme
beni unutup

grup olalım grup
ben hudut sen haydut
gizli gizli gelme
her derde deva şifasın şifa
çok çektim cefa
vitamini havuz
ben küfte sen tuz
aahh buz gibiyim buz buz
ohhhh muz gibiyim muz muz

çikita muz
çikta muz
çikta çikta çikta
çik çik çik çikita
çikita muz

çikita muz çikta çikta çikta çik çik çiki ta çikita muzKomiK HaberLer Deli
https://rockturkey.forumdizini.com
BяeηĐα

BяeηĐα

AktifLik :

KomiK HaberLer Empty
MesajKonu: Geri: KomiK HaberLer   KomiK HaberLer Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:50 pm

Pamela Anderson Baktıkça Beni Andırsın Hahayt bu espriden sonra yazıma başlayabilirim:)

1-Siz Blog Yazarı Olsaydınız Blogunuza Hangi Tür Yazılar Yazardınız?

Cevap: Ben Blog Yazarı Olmam

2-Siz Blog Yazarı Olsaydınız Blogunuza Hangi Tür Yazılar Yazardınız?

Cevap: +18

3-Blog yazarından beklentiniz nelerdir?

Cevap: Hiçbi bok beklemiyorum var mı lan ??

4-Blog Yazılarının başlangıcındaki iğrenç esprilerden memnun musunuz?

Cevap: Böğğğğğğğğ!

5-Blog Yazarı Hakkında Bi bilginiz Var mı ?

Cecap: O ne lan ?

6-Yazılardaki diyaloglardan memnun musunuz?

Cevap: Evet memnunum son derece berbat ve içine edilmiş.

7-İkametgahınız neresi?

Cevap: Zıggımın Kökü Mah: Cehennemin Dibi
BяeηĐα

BяeηĐα

AktifLik :

KomiK HaberLer Empty
MesajKonu: Geri: KomiK HaberLer   KomiK HaberLer Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:51 pm

Türkiye Kupası ve Fenerbahçe (04.05.2006)
Şok şok şok!!! Fenerbahçenin bu senede Türkiye Kupasını alamaması yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi.. Acaba Fenerbahçenin Türkiye Kupasını aldığını görebilen insanlar hala yaşıyorlar mıydı? KHA olarak olayı derinlemesine araştırdık ve şok fotoğraflara ulaştık! Şok Fotoğraflar için tıklayın...

Mazideki İnternet (Gerçek Haber) (09.02.2006)
Şimdinin milyonerleri acaba yıllar önce nasıllardı... Geçmişe webarchive.org vasıtası ile bir yolculuk yaptık ve karşımıza çok komik şeyler çıktı... Şimdinin devleri bakalım eskiden neymiş. Geçmişe gidiyoruz... Google, acaba o yıllarda bu kadar meşhur ve zengin olabileceğini biliyor muydu? Hakkımızda bölümü de dikkate değer yani. Şurdan sağa dön, dönünce sola gir gibi tarifler yapmışlar adreslerinde felan. Nereden, nereye... Belki komiktir felan ama ne acıdır ki, adamlar malı götürdüler, bize de suyundan tadmak kaldı... Smile

Korsanlar Parti Kuruyor (Gerçek Haber) (27.01.2006)
[size=7]İsveç'te internetten bedava film, müzik veya oyun indirilmesinin cezalandırılmasına karşı olanlar, meclise girebilmek için parti kurdu. 'Korsan partisinin' lideri Rickard Falkvinge, AFP muhabirine 'Partimiz eylülde yapılacak seçimlere katılacak' dedi. Partinin önceki gün açılan internet (genel ağ) sitesinde yapılan açıklamada da seçim kampanyalarının tek konusunun 'internetteki dosyaların paylaşımının cezadan muaf tutulması ve entelektüel mülkiyetin kaldırılması' olacağı belirtildi. Kaynak:HaberTurk

Uzaylıya Silah Çekti! (Gerçek Haber) [size=7](15.10.2005)
[size=7]Hasan Kartal adlı vatandaş evinin bahçesine inmek üzere olan ışıklı cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Kartal, cismi önce yırtıcı bir kuş sandığını söyledi. Kasaplık yapan Hasan Kartal, bahçesine inmeye çalışan meçhul cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Bahçesindeki kümes hayvanlarının sürekli ötmesi ve huzursuzlanması üzerine dışarı çıktığını söyleyen Hasan Kartal, "Gökyüzünden inmekte olan bir cisim gördüm. Önce bunun tavuklarımı kapacak yırtıcı bir kuş olduğunu düşündüm, dedi. Dışarı çıktıktan sonra tüfeğini ışıltılı cisme doğrulttuğunu söyleyen Sökeli kasap, "Karşımdaki cismin yırtıcı kuş olmadığını anladım. 70 metre yukarıda ışıltılı bir uzay aracı vardı. Elimdeki pompalı tüfeği üzerine çevirdim. Meçhul cisim, ekseni etrafında renkli ışık saçarak yavaş yavaş Milli Park sırtlarından Ege Denizi üzerinde yükseldi ve kayboldu." dedi.. Kaynak:Sabah

Çişim Geldi! (Gerçek Haber) [size=7](31.10.2005)
[size=7]Önce Tarkan şimdi de Bush'tan çiş krizi... Reuters, fakirliğin konuşulduğu BM toplantısında ABD Başkanı'nın "Tuvalete gitmem gerekebilir" diye not yazdığını görüntüledi. Tarkan da 1994'te Savaş Ay'a "Çişim var" diyerek canlı yayını terk etmişti. Kaynak:Sabah[/size

Araları açıldı! (Asparagas!) [size=7](17.09.2005)[size=7]Duyduğumuz dedikodulara göre aralarından su sızmayan 2 güzel manken Ayşe Hatun Önal ile Gamze Özçelik'in şimdilerde aralarından kara kedi geçmiş... Nedeni ise 2'linin adına açılmış internet sitesiymiş.. gamzeozcelik.com adresine giren Gamze Sitede "Ayşe Hatun Önal'ın resmi web sitesidir" yazısını görünce küplere binmiş.. Eee haklıda... Bakalım bu dargınlık nereye kadar sürcek... Kaynak: Komikim Sallama Haber Ajansı

Fener'in KAKA'sı Gelmiş [size=7](31.10.2005)
CİMBOMLULARDAN MİLAN MAĞDURU F.BAHÇELİLERE "KAKA" ESPİRİSİ... Galatasaraylılardan Fener'e "Kaka" Şakası... Milan karşısında hezimete uğrayan Fenerbahçe taraftarı üzgün ve şaşkın. Galatasaraylılar ise internette elden ele dolaşan bir şakayla Fenerbahçe'nin durumunu ti'ye alıyor. İşte Fenerbahçe taraftarının acısını ikiye katlayacak o şaka!!! Fotoğrafı Görmek İçin Tıklayın... Bakalım Fenerbahçeliler bu şakaya nasıl yanıt verecek? Kaynak:HaberTurk

KomiK HaberLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik BiLmeceLer
» Komik oyunLarrr
» TeLefon Rehberinden Komik isimLer
» Komik sLoganLar
» Komik diLekçeLer