Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE

YazarMesaj
RocK__
RockTurkey Üyesi
RocK__

AktifLik :
Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE Right_bar_bleue

Rep Gücü : 0
Doğum tarihi : 14/02/91

Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE Empty
MesajKonu: Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE   Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 8:29 pm

Arkadaşlar Söylenen Bi Rivayete Göre Gecelri Odanızda Mutlaka Bir Resminiz Bulunsun.şimdi Neden Yaw?ne Resmi?diyebilirsiniz.
Bakın Neden Açıklayayım:
Bunu Eskilerden Dinledim Ve çok şaşırdım.dinlediğim şeyse Gece Yatmadan önce Bizi Bir Karartı Gelip Yoklarmış.eğer Odada Resmin Yoksa Ve Besmele çekmediysen Gelip Sana Musallat Olurmuş.
Eğer Aranızda Bana Inanmayan Varsada Gece Yatarken Mutlaka Besmele çekin Ve Odada Bir Resminiz Olsun.hayırlı Günler

Mutlaka YattiĞiniz Odada Kendİ Resmİnİz Bulunsun.., ARKADAŞLAR SÖYLENEN Bİ RİVAYETE GÖRE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğarken söyLenen sözLer
» Göz rengine göre makyaj. . .
» Yaş ve cilt durumunuza göre bakım 18_29 yaş
» YENI GELEN ARKADASLAR OKUYALIM .!