Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Forumdan Yararlanmak için ÜCRETSİZ üye olunuz.

ROCKTURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock , Rock Nedir , Rock ResimLeri , RockTurkey , Rock NickLeri , Rock AvatarLarı , Rock Müzik GrupLarı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hay sizin kulağınıza hoş gelen...!

2 posters
YazarMesaj
XαηĐяα

XαηĐяα

AktifLik :
Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Right_bar_bleue

TakımLar : 3
Ruh HaLi : asık
Rep Gücü : 10
Doğum tarihi : 24/08/94

Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Empty
MesajKonu: Hay sizin kulağınıza hoş gelen...!   Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 11:06 pm

Uzun zamandır, klişe olmaktan kurtulamamış bir beyin pardon deyim varHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Bir arkadaşımıza soruyoruz "Hangi tür müzikleri dinlersininiz?"

Arkadaşımız: "Valla ben kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinliyorumHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta" diyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Bu cevap benim kulağımın içine süzülüyor ve şu şekilde yorumlanarak beynimden çıkıyor: �Heee anladım; senin yaşama karşı bir bakışın ve sorumluluğun yokHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Sen de -ne olduğu belli olmayan- arada kalmışlardansınHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Utancını ayıbını sahte onurlarla sağlıyorsunHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

�Ben kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta� Kim kulağına hoş gelmeyen müziği dinler ki, dolmuşta mecburen dinlediğimiz, şoför FM�den fırlayan kedi miyavlamalarını saymazsakHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

"Ben kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta" bu söz beni şaşkına çeviriyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Şaşırdığım şey kulakları değilHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHer türlü müziği kulaklarına hoş getiren �beyinlerine� şaşırıyorumHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Kimler kulağına hoş gelen müziği dinliyor?

Dinledikleri müzikleri söylemekten utananlar, toplumun ve modanın belirlediği tarzlara köle olmaktan kaçamayan ve bunun utancını yaşayan ve gizlemek isteyenler �kulaklarına hoş gelen müziği dinliyorlar!Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Bir yapımcının yardımcısına soruyorum �Ne tarz müzik dinlersin?� Arabesk dinlerim demekten utandığı için �Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim� deyip kurtulduğunu sanıyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Senin arabanda arabesk ile ilgili kasetler varHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arabesk dinliyorsunHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arabesk sana hayat veriyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arabesk müziğinde kendini benliğini buluyorsunHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arabesk dinlerim demekten neden utanıyorsunHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Utandığı şey dinlediği müzik değil, dinlediği müziğin onun kültür seviyesini ele vermesinden korkuyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arabesk dinlemek kültürsüzlük ise neden arabesk dinliyorsun yalnız kaldığında ve kapalı kapılar ardındaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Çocukken bana ne olacaksın diye sorarlardıHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ben de �Sevdiğim bir şey olacağım, mutlu olabileceğim bir şey olacağım� derdimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta �Evet evet ama işte seni ne mutlu eder?� diye bir soru daha sorarlardıHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ben bir türlü karar veremezdimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Bu nedenle �kulağıma hoş gelen� meslekleri sıralardımHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Anladığımdan, ne işe yaradığını bildiğimden değildiHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Hiçbir bilgim olmadığı için önüme gelen meslekleri seçerdimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Belli bir zaman sonra biraz daha büyüdüğümde, meslekler hakkında biraz daha bilgi sahibi oldumHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ve pilot olmak istedimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Biraz daha büyüdüğümde ise pilotluğun bana uygun bir meslek olmadığına karar verdimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Kişiliğime ve istediğim yaşam tarzına daha uygun bir meslek seçmeye karar verdimHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ben oluşurken beğenilerim de oluşmaya başlamıştıHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Sonra döngüsel şekilde beğenilerim beni oluşturmaya başladıHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Şimdi rock müziği dinliyorumHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Çünkü kulağımdan beynime girerek hoş gelen müzik buHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Çünkü hayata karşı bakışım ve duruşum bana rock müzik dinletiyor ve rock müziği sevdiriyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ancak bazı rock müziği dışında tarzlarda cok iyi yorumlandığı için beğenilerim arasına girebiliyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Bana ne tarz müzik dinlersin diye sorduklarında �Rock müziği dinliyorum� diye cevap veririmHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Bu sözü duyan insanlar şunu anlarlar, bu herif müzik markete girdiğinde rock raflarını gezerHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Evinde müzik setinin yanında rock ile ilgili albümler bulunurHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Kitaplığında rock ile ilgili kitaplara rastlanabilirHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Meyhaneye değil rock bara giderHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Vs vsHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

Müzik insanın yaşamını ve hayata bakışını belirleyen en büyük unsurlardan birisidirHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Bir insanın yaşam tarzını, hayata karşı bakışını, siyasi ve felsefi fikirlerini anlayabilmek için müzik çok iyi bir araçtırHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Dinlediğimiz müzik bizi statüsel anlamda bir yere taşımazHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ancak mütemadiyen bulunduğumuz statüye uygun müzikler dinlerizHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Yani dinlediğimiz müzikler bizim ne olduğumuzu insanlara anlatabilir;

Kulağınıza heavy metal hoş geliyor ve daha sonra da dönülme zakşamın ufkundayımHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta diye bas bas bağırabiliyorsanız, sanırım heavy metal sizi biraz üzüyorHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Kurtulun heavy metal dinlemektenHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Türk Sanat Müziği dinliyorum deyin tertemiz olunHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Arkadaş çevrenizde statü alabilmek yada onlardan olabilmek için aynılaşarak farklılaşmaya çalışmayınHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Kendinize dikkat edinHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Fazla karıştırmayın kusarsınızHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Ne dinlediğinize dikkat etmeyin ne olduğunuza dikkat edin, olduğunuz yer ne dinlediğinize dikkat etsinHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta

�Kulağıma hoş gelen müziği dinlerim� diyerek de salata yapmayınHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta Utançlarınızla yaşamayı ya da utanılacak şeylerden kendinize ilgi göstererek kurtulmayı deneyin
Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! NoktaHay sizin kulağınıza hoş gelen...! Nokta
https://rockturkey.forumdizini.com
BяeηĐα

BяeηĐα

AktifLik :
Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Right_bar_bleue

TakımLar : 5
Ruh HaLi : agresif
Rep Gücü : 9
Doğum tarihi : 14/04/93

Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Empty
MesajKonu: Geri: Hay sizin kulağınıza hoş gelen...!   Hay sizin kulağınıza hoş gelen...! Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 4:00 pm

saoL babx =) Evil or Very Mad
https://rockturkey.forumdizini.com

Hay sizin kulağınıza hoş gelen...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENI GELEN ARKADASLAR OKUYALIM .!